تاریخ شروع رویداد Storm Rising Archives بازی Overwatch از طریق تیزری رونمایی شد

Avatar
هادی عبدالهی ۲۱ فروردین ۱۳۹۸

به نقل از سایت خبری dotesports شرکت بلیزارد اینترتینمنت بالاخره تاریخ شروع رویداد بعدی بازی Overwatch یعنی Overwatch Archives را دیروز از طریق تیزری کوتاه اعلام کرد. این رویداد که به اسم Storm Rising شناخته خواهد شد، به زودی از تاریخ ۱۶ آوریل لغایت ۶ می در سرورهای اصلی بازی قابل دسترس خواهد بود.

این تیزر در قالب فایل صوتی رمزنگاری شده‌ای قرار داشت که صحبت‌های Sojourn، یکی از ماموران گروه Overwatch را به فرمانده Jack Morrison (Soldier 76) شامل می‌شد. این طور که از این گفتگو مشخص شد، Sojourn راهکار تازه‌ای برای دستگیری Doomfist در سر دارد که شامل تحت نظر قراردادن فعالیت‌ها و کارهای تبهکارانه او و نهایتا ردیابی او می‌شود.

این ماموریت جدید توسط Tracer رهبری و هدایت خواهد شد و شامل شخصیت‌های پایه‌ای تیم Overwatch یعنی Winston ،Genji و Mercy خواهد بود. طبق این تیزر و صحبت‌های Sojourn، بار مسئولیت این ماموریت بر عهده Tracer خواهد بود که پس از انجام موفقیت‌آمیز ماموریت اول خود در نبرد با سپاهیان آمنیک در King’s Row، تجربه و اعتماد به نفس بیشتری به توانایی‌های خود پیدا کرده است. رویداد قبلی Archives در نقشه King’s Row اتفاق افتاد و با حضور Reinhardt، torbjorn ،Mercy ،Tracer انجام شد.

داستان مشخص و دقیق این رویداد به طور واضح رونمایی نشده است ولی احتمالا خط روایتی مشابهی با صحبت‌های انجام گرفته در این تیزر و دستگیری احتمالی Doomfist را شاهد خواهیم بود.

اگر در جریان اخبار بازی باشید، چند روز قبل بلیزار تصویری از روزنامه‌ای در شهر هاوانا (در جهان اورواچ) را منتشر کرده بود که طی گمانه‌زنی‌های طرفداران احتمالا خبر از رویداد بعدی بازی می‌داده است. حالا و با انتشار تیزر جدید، مشخص نیست که هاوانا در این جریان چه نقشی خواهد داشت. در فوریه گذشته نیز Public Test Region از شهر هاوانا، در کنار لابی و اتاق انتظار فرودگاه Numbani رونمایی کرده بود.

مطلب پیشنهادی:  میزبانان سه سال بعد مسابقات جهانی League of Legends معرفی شدند

رویداد Storm Rising از ۶ آپریل استارت خواهد خورد، پس احتمالا باید شاهد انتشار خبرهای بیشتری درباره این رویداد جدید و اتفاقات و داستان‌های مرتبط به آن در روزهای آینده باشیم.

برچسب ها :