برد Team Liquid و پیشروی به رویداد اصلی مسابقات MSI 2019

Avatar
هادی عبدالهی ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸

بر اساس خبری از سایت esportsranks قهرمان NA LCS یعنی اسکواد شاخص Team Liquid موفق شد پس از شکست ۳:۰ نماینده لیگ قهرمانی ویتنام یعنی Phong Vu Buffalo، به مرحله اصلی و ایونت نهایی Mid-Season Invitational 2019 و به جمع ۶ تیم برتر صعود کند. Team Liquid قصد دارد که نفرین آمریکای شمالی را در رقابت‌های MSI بشکند و به فینال راه یابد. تیم‌های آمریکای شمالی در کل تاریخ برگزاری MSI، تنها ۱ بار موفق شده بودند جزء ۴ تیم برتر تورنمنت قرار بگیرند.

با وجود تفاوت‌های فاحش در توانایی‌های فردی و کلاس حرفه‌ای بازیکنان، Phong Vu Buffalo از آن چه انتظار می‌رفت بهتر ظاهر شد و موفق شد لیکویید نام دار را در موقعیت‌هایی از بازی کاملا متوقف کند. Early گیم قدرتمندی از Meliodas و عملکرد خوب و مستحکم Zeros در top لین باعث شد که اسکواد Phong Vu Buffalo بیشتر زمان بازی را پابه پای لیکویید پیشروی کند.

اما هر چقدر که بازی‌ها پیش می‌رفت و به Late گیم منتهی می‌شد، PVB متزلزل تر ظاهر می‌شد و لیکویید هم کاملا از فرصت‌های پیش آمده استفاده می‌کرد. اشتباهاتی فردی از بازیکنان ویتنامی PVB از جمله حرکتی مبتدی از Naul باعث شد تیم لیکویید ۲ بازی اول را از آن خود کند.

بازی سوم هم تقریبا همانند ۲ بازی قبل پیش رفت. عملکرد خوب PVB در Early گیم و نمایش قابل قبول Naul با Ryze امید را در تیم PVB زنده نگه داشته بود. ولی این Impact و یارانش بودند که همه چیز را برای نماینده ویتنام خراب کردند و نهایتا بازی را با لاین آپ قدرتمند Sylas/Akali پیروز شدند.

مطلب پیشنهادی:  جام قهرمانی مسابقات کشوری رشته دوتا 2 در دستان شمشاد قرار گرفت

با وجود برد ۳:۰ لیکویید، بسیاری از طرفداران متوجه ضعف قابل توجه آنان در Early گیم شده بودند و این موضع را در صورت ادامه پیدا کردن، نگران‌کننده و خطرناک عنوان می‌کردند. ایونت نهایی MSI با حضور تیم‌های قدرتمندی همانند G2، SKT و IG برگزار خواهد شد. در صورتی که لیکویید قصد فینالیست‌شدن را داشته باشد، باید بسیار بهتر از این عمل کند.

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)