ون‌های ریبوت کننده به رقابت‌های انتخابی Fortnite World Cup بازگشتند

Avatar
هادی عبدالهی ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸

طبق خبری از سایت esportsjunkie ون‌های ریبوت کننده (Reboot Vans) به تورنمنت‌ها و به بخش Arena مود فورتنایت بازگشته‌اند. اگر آشنایی کافی به بازی ندارید و یا فصل جدید را بازی نکرده باشید احتمالاً با این ون‌ها آشنایی ندارید. این وسیله‌ها که در مکان‌های مختلفی از نقشه پراکنده‌ شده‌اند قابلیت این را دارند که یاران مرده شما را به بازی برگردانند.

اما مدتی از انتشار و عرضه آنان به بازی نگذشته بود که اپیک گیمز این ون‌ها را از بازی و بخش‌های رقابتی فورتنایت حذف کرده بود. دلیل این حرکت اپیک نیز این بود که این ون‌ها باعث می‌شدند که اسکورلاین یا همان امتیازبندی مسابقات درست کار نکنند. البته قابل‌ ذکر است که این ون‌ها در مود معمولی بازی وجود داشتند. بعد از حذف آن‌ها در حالت‌های رقابتی و تورنمنت‌های بازی، بسیاری از بازیکنان و طرفداران شکایت کردند که  آنان استایل بازی خود را بر اساس وجود این ون‌ها گذاشته بودند. بنابراین اپیک تصمیم گرفت این ون‌ها را به بازی برگرداند و خواسته طرفداران را مرتفع سازد.

بنابراین بازیکنان شرکت‌کننده در رقابت‌های انتخابی در هفته جدید باید استراتژی‌های خود را بر اساس وجود این ون‌ها بچینند. روزهای ۴ام و ۵ام می، یعنی امروز و فردا رقابت‌های انتخابی هفته چهارم برگزار خواهد شد و با عرضه ون‌های احیاکننده در بازی، بخش دونفره (Duos) تورنمنت فورتنایت دستخوش تغییرات مهمی می‌شود.

هنوز بازیکنان و استریمرهای شاخصی از قبیل Tyler “Ninja” Blevins موفق نشده‌اند برای مسابقات جام جهانی سهمیه کسب بکنند و عرضه این ون‌ها می‌تواند امید تازه‌ای برای راه‌یابی آنان به ۱۰ نفر اول لیدر برد مسابقات این هفته باشد و شانس پیروزی آنان را افزایش دهد.

مطلب پیشنهادی:  داستان Ashe، قهرمان جدید Overwatch

جالب است بدانید که ایده اصلی این ون‌ها را از بازی Apex Legends قرض گرفته‌ شده است و حتی مود بتل رویال CS:GO یعنی Danger Zone نیز در آپدیت جدید خود چنین چیزی را وارد بازی خود کرده است.

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)