رضا نوبخت نماینده شایسته ایران در رقابت‌های Beast of PES and FIFA

مهدی عین‌الله زاده
مهدی عین‌الله زاده ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸

بالاخره انتظارها برای شروع تورنمنت Beast of PES and FIFA سرآمد. این تورنمنت قرار است تحت پشتیبانی مالی Bin Zayed Stadium Hazza و کمپانی Mackie Entertainment در ماه مبارک رمضان در کشور امارات برگزار شود.

این تورنمنت که از آن با عنوان رقابت‌های قهرمانی فوتبال در کنسول پلی‌استیشن یا همان Play Station Soccer Championship هم یاد می‌شود، همه ساله بازیکنان، هواداران و دوست‌داران زیادی را از سرتاسر دنیا به خود جذب می‌کند.

در این تورنمنت که به صورت سالانه برگزار می‌شود، تمامی بازیکنان برای یک هدف آن هم کسب بزرگ‌ترین عنوان قهرمانی ایالات متحده عربی و خاورمیانه با هم به رقابت می‌پردازند.

به گفته سایت برگزاری مسابقات، برای اولین بار در این تورنمنت شاهد تخصیص مقادیر بالایی جایزه نقدی و غیرنقدی – پرایز پولی به ارزش مالی ۵۰,۰۰۰ درهم امارات– به نفرات برتر خواهیم بود.

این تورنمنت که از تاریخ سوم ماه مبارک رمضان تا بیست‌وهفتم همین ماه در جریان خواهد بود، در ورزشگاه هزاع بن زاید در شهر العین امارت برگزار خواهد شد.

گفتنی است در این تورنمنت آقای رضا نوبخت، نماینده شایسته کشورمان و بازیکن حال حاضر تیم دیاکو، به عنوان تنها بازیکن ایرانی حاضر در این رقابت‌ها شرکت خواهد کرد.

این بازیکن که با استایل ناب و تکنیک خاص خود در بازی PES شناخته می‌شود، توانست به همراه هم تیمی شایسته خود، حسن پاجانی بازیکن حال حاضر تیم Chinagmai FC تایلند، در سری رقابت‌های آسیایی جاکارتا در سال ۲۰۱۸ جایگاه نایب قهرمانی را از آن خود کرده و به مدال ارزشمند نقره دست پیدا کند.

امید است این بازیکن عزیز و شایسته کشورمان با درخشش در این مسابقات بار دیگر پرچم کشورمان را در میادین بین‌المللی به اهتزاز درآورد.

مطلب پیشنهادی:  نتایج بازی‌های گروهی CWL Fort Worth 2019 تا الان

از طرف تمامی اعضای تیم دیاکو و سایت ESNews برای این عزیز آرزوی بهترین‌ها را در این مسابقات داریم.

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)