راهیابی تیم MIBR به نیمه نهایی فصل ۷ مسابقات ECS

Avatar
هادی عبدالهی ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸

طبق گزارش سایت خبری esportsjunkie تیم MIBR موفق شد در مقابل Team Singularity 1-2 پیروز شود و به نیمه نهایی هفته چهارم از فصل ۷ مسابقات ECS راه یابد. به جز چندین اشتباه کوچک، MIBR عملکرد خوب و با تسلطی در برابر آمریکایی‌های Team Singularity نشان داد. با این پیروزی آنان موفق شدند به نیمه نهایی هفته چهارم راه یابند و در بازی بعد خود به مصاف eUnited بروند.

مسابقات Esports Championship Series (ECS) که در آمریکای شمالی و اروپا برگزار می‌شود، از تاریخ ۱۱ مارس کار خود را آغاز کرده و انتظار می‌رود با پایان یافتن هفته پنجم خود در ۲۴ ام می به کار خود خاتمه دهد. این مسابقات به صورت آنلاین برگزار شده و ۸ تیم برتر نواحی مختلف دنیا برای دریافت بخشی از جایزه ۲۵،۰۰۰ دلاری با یکدیگر رقابت می‌کنند.

بازی ۱

MIBR سری را با عملکرد نگران‌کننده‌ای در نقشه Nuke آغاز کرد و با مرتکب‌شدن چندین اشتباه، راند اول را کاملا به حریف خود واگذار کردند تا Team Singularity 1-9 پیروز شود. اما در سمت CT، برزیلی‌ها موفق شدند کام‌بکی زیبا داشته باشند و بدون هیچ گونه مشکلی نقشه را با نتیجه نهایی ۱۲-۱۶ از آن خود بکنند.

بازی ۲

نقشه دوم سری، Mirage بود. MIBR شروعی طوفانی داشت و با گرفتن ۶ راند پیاپی، حریف خود را کاملا عقب انداختند. اما سهل انگاری و کم کاری آنان در ادامه باعث شد Team Singularity خود را بالا بکشد ولی با این وجود MIBR موفق شد راند اول را ۵-۱۰ به اتمام برساند اما راند دوم بود که Team Singularity از اشتباهات MIBR نهایت استفاده را برد و نهایتا موفق شد آنان را با نتیجه ۱۴-۱۶ اوت پلی کند تا بازی مساوی شود.

مطلب پیشنهادی:  پیروزی تیم Jin Air Green Wings بعد از 15 شکست مداوم

بازی ۳

نقشه تعیین‌کننده Overpass بود و MIBR این بار موفق شد سلطه‌گری خود را به حریف اثبات کند. نیمه اول کاملا در اختیار برزیلی‌ها و خصوصا Gabriel “FalleN” Toledo بود که موفق شد عملکردی فوق‌العاده با AWP داشته باشد و Clutchهای زیبایی را رقم بزند تا تیمش نهایتا ۵-۱۶ پیروز بازی شود.

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)