حضور دندی در مرحله انتخابی TI9 : حضور قهرمان Dota2 در تیم The Pango

Avatar
ادوین آزادمهر ۱۴ تیر ۱۳۹۸

قهرمان افسانه‌ای تیم Na’vi برای باری دیگر به دور مسابقات حرفه‌ای Dota2 بازگشته است و این بار شاهد حضور دندی در تیم The Pango روسیه خواهیم بود و این تیم با بازیکن جدید خود برای رسیدن به مسابقات TI9 در مرحله انتخابی کار خود را شروع کرده است.

دندی که همه او را به عنوان ستاره تیم Na’vi می‌شناسند، هشت سال در این تیم فعالیت داشت و در نهایت بعد از فرا رسیدن روزهای بد این بازیکن و تیم سازمان Na’vi تصمیم به تعویض روستر این تیم گرفت و بازیکنان قدیمی این تیم کنار گذاشته شدند. در ادامه دندی به تیم Tigers ملحق شد اما این تیم بد از کسب نتایج غیر قابل قبول و عدم کسب جواز حضور در هیچ کدام از مینورها و میجورها از هم پاشیده شد و برای باری دیگر دندی بدون تیم به تمرینات خود ادامه داد.

حالا بعد از مدت‌ها بی‌خبری از دندی این بازیکن به تیم The Pango پیوسته است تا برای رسیدن به مسابقات TI9 شانس خود را تست کند. البته دندی تنها بازیکنن جدیدی که در این تیم حضور پیدا کرده است نیست و از بازیکنان قبلی این تیم تنها Ghostik در حال همکاری با سازمان The Pango است. در کنار دندی بازیکنان دیگری مانند Misha ,Chappie ,yamich نیز به این تیم اضافه شده‌اند و در حال حاضر به نظر می‌رسد که این تیم می‌تواند در آینده نتایج خوبی را با بازیکنان جدید خود کسب کند.

البته باید به این موضوع اشاره داشت که این تیم در مرحله انتخابی TI9 نیز کار ساده‌ای را در پیش ندارد چرا که این تیم به صورت مستقیم به Open Qualifier دعوت نشده است و راه سختی را برای دریافت جواز حضور در مسابقات TI9 را در پیش دارد. این تیم برای رسیدن به مسابقات TI9 حریفان سرسختی مانند Winstreak و Gambit را پیش‌ رو دارد و با توجه به این که تیم Gambit تنها به دلیل باخت در برابر تیم Alliance از حضور مستقیم در TI9 باز ماند تلاش این تیم برای رسیدن به مسابقات بیشتر از سایر تیم‌ها خواهد بود.

مطلب پیشنهادی:  دلیل پیوستن Khan به SKT خود تیم بوده است نه بازیکنان آن

حضور دندی در تیم نوپایی که در شروع کار خود موفق به شکست تیم‌های بزرگی شده بود و بازیکن با تجربه و موفقی مانند Ghostik را در اختیار دارد می‌تواند شانس بزرگی برای دندی باشد تا بعد از مدتی طولانی به صحنه مسابقات حرفه‌ای برگردد اما باید این موضوع را هم در نظر داشت که نبود او برای مدتی طولانی در تیمی ثابت و مسابقات کار سختی را پیش روی او می‌گذارد و راهی طولانی در انتظار این بازیکن محبوب است.

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)