مسابقات قهرمانی آلتیمیت تیم فیفا و درخشش Xlevenniken در PS4

مهدی عین‌الله زاده
مهدی عین‌الله زاده ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸

با مشخص‌شدن بازیکنان رقابت‌های یک چهارم نهایی در کنسول ایکس‌باکس، در ادامه مسابقات قهرمانی آلتیمیت تیم فیفا ماه آوریل در روز شنبه شاهد کاهش بازیکنان کنسول PS4 از ۳۲ بازیکن به ۸ بازیکن بودیم.

خب همان طور که در خبر قبلی هم به آن اشاره شده بود، مشکلات فنی باعث شد تا راند نخست بازی‌های حذفی به این روز موکول شوند تا در این روز شاهد این رقابت‌ها و رقابت‌های دور یک شانزدهم نهایی ایکس‌باکس باشیم.

Michael “Vfl Megabit” Bittner که روز نخست را با اقتدار و بدون شکست آغاز کرده بود در این روز با نتیجه نزدیک ۵ بر ۴ در مجموع دو بازی به حریف خود NSE TMaciel باخت و از دور رقابت‌ها با ناباوری حذف شد.

به طور مشابه بازیکن تیم پاریسن ژرمن، Lucas “PSG DaXe” Cullerrier، هم که در سید دوم وارد رقابت‌های دور حذفی شده بود با نتیجه ۴ بر ۳ مغلوب بازیکن تیم AFC Ajax یعنی Joey “Ajax” Calabro شد تا او هم با اختلاف یک گل وداع تلخی با این رقابت‌ها داشته باشد. در کل ۵ بازی از ۸ بازی دور شانزده تیم کنسول ایکس‌باکس با برتری یک گل بیشتر به پایان رسیدند.

فقط هانت توانست در این روز با همان اقتدار همیشگی‌ای که از او سراغ داریم ظاهر شود و حریف خود، Infinity Janoz، را با نتیجه پرگل ۴ بر ۰ در هم بکوبد.

قهرمان پیشین عربستانی و معروف این رقابت‌ها، Aldossary “Rogue Msdossary” Mossad که رقابت اخیرش با هانت در صدر اخبار  روز جمعه قرار گرفت، توانست در روز شنبه بازیکن تیم Melbourne City ،Marcus Gomez، را با نتیجه ۹ بر ۱ در هم بکوبد. اگر بازی‌ها همین طور با برتری مقتدرانه این دو بازیکن پیش بروند به احتمال خیلی زیاد این دو را در گرند فینال کنسول ایکس‌باکس خواهیم دید.

مطلب پیشنهادی:  مسابقات قهرمانی آلتیمیت تیم فیفا: الدوساری قهرمانی را از چنگ هانت درآورد

بازی‌های یک چهارم نهایی ایکس باکس در روز یکشنبه از قرار زیر اند:

F2Tekkz در مقابل NSE Tmaciel

HashtagHarry در مقابل RebelStokes

iBattleCat در مقابل Ajax Joey

Rogue MSDossary در مقابل FaZe Tass

حالا با مشخص‌شدن بازی‌های روز یکشنبه کنسول ایکس‌باکس، به سراغ راندهای سوییسی بازی‌های پلی‌استیشن خواهیم رفت.

این رقابت‌ها هم لحظات تلخ و شیرینی را برای بازیکنان و هواداران‌شان رقم زدند. پس از اتمام ۵ دور بازی‌های سوییسی، xLevVinken از هلند در صدر جدول رقابت‌کنندگان قرار گرفت. این بازیکن که در ماه دسامبر از تیم Ajax eSports  به تیم FaZe Clan رفته است، علی‌رغم تمام فراز و نشیب‌هایی که در این فصل داشت توانست تا به این جای کار عملکرد خوبی را در این بازی‌ها از خود به نمایش بگذارد.

سایر بازیکنان برتر کنسول پلی‌استیشن عبارت بودند از: Nicolas “nicolas99fc” Villabla ،Damie از تیم Roma، و Tim “TheStranger” Katnawatos از تیم FC Basel.

وینکن که توانست در سید نخست رقابت‌های مرحله حذفی PS4 قرار بگیرد توانست در این مرحله با نتیجه ۶ بر ۱ در مقابل Futwiz Marko به بردی دلچسب دست پیدا کند. وینکن در روز بعد این رقابت‌ها در مرحله یک چهارم نهایی در مقابل Markus “Markuzo” Jorgensen قرار گرفت.

جورگنسن صعود آسانی به مرحله حذفی نداشت و در دقایق آخر به این لیست اضافه شد. او در راند پنجم بازی‌های سوییسی در مقابل Lukas_1004 توانست با نتیجه ۹ بر ۴ به پیروزی برسد. این بازیکن پیشین تیم منچستر سیتی پس از آن به مصاف توگا، Diego “tuga810” Pombo، که اخیرا در تورنمنت‌های فیفا بازی‌های خوبی از خود به نمایش گذاشته است، رفت. این بازی نفس‌گیر و هیجان انگیز در پایان با نتیجه ۴ بر ۳ به سود جورگنسن به پایان رسید.

مطلب پیشنهادی:  رکورد جدید Apex Legends و جایزه 200 هزار دلاری

بازیکن کهنه‌کار تیم وولفسبورگ، Timo “TimoX” Siep، هم شروع آسانی در این تورنمت نداشت و در دو بازی اول خود در راندهای سوییسی در مقابل Gilles_1996 و Wolves Fifiza شکست خورد.

او در ادامه کار توانست به سختی و با اداره بازی‌هایش در سه بازی پشت سر هم به پیروزی برسد. او در بازی راند پنجم توانست از سد بازیکن تیم نیویورک سیتی، Christofer “didychrislito” Holly، بگذرد.

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)