درخشش امیر x1ron در لیگ LEGENDS – 2700 ELO to enter اروپا و رسیدن به جایگاه ۵۸ اروپا در پلتفرم Faceit

Avatar
نوید صدر ۱۳ مرداد ۱۳۹۸

امیر عطا بافنده ملقب به x1ron بهترین بازیکن حال حاضر CSGO ایران که در گذشته نیز موفقیت های زیادی را کسب کرده بود ( از جمله حضور در تیم ۲ باشگاهی ترکیه به عنوان اولین لژیونر تاریخ کانتر ایران و حضور در رنک S پلتفرم ESEA به عنوان اولین بازیکن ایرانی که با پینگ بالا ۸۰ – ۹۰ توانسته بود به بالاترین سطح رنکینگ دنیا در پلتفرم ESEA برسد در چند ماه گذشته درگیر تمرینات تیمی بود و بعد از یک دوره همراهی تیم ForGlory در تمرینات از چند روز پیش تمرینات Solo خود را از سر گرفته است و با کمتر شدن تمرینات تیمی بیشتر زمان خود را صرف حضور در پلتفرم های ESEA و Faceit میکنند .
امیر در چند روز گذشته با درخشش فوق العاده در پلتفرم Faceit موفق شد با ۱۰ برد متوالی در رده جدول رده بندی هفتگی و ماهیانه اول لیگ LEGENDS – 2700 ELO to enter قرار بگیرد.
لیگ LEGENDS – 2700 ELO to enter انتخابی لیگ FPLCQ یا همان Faceit Pro League Challenger Qualifire می باشد و آخر هر ماه ۲۰ نفر TOP این لیگ به FPLCQ میرود و از سطح بسیار بالایی برخوردار است و با مشاهده جوایز این لیگ میتوانید به سطح بالای این لیگ پی برد.
نفر اول هر هفته در این لیگ ۱۵۰ $ برنده میشود و نفر اول این لیگ در پایان ماه علاوه بر صعود به لیگ FPLC برنده یک کارت گرافیگ ۲۰۶۰ نیز میشود که بیش از ۱۵ میلیون تومان ارزش دارد.
امیر در حال حاضر با پینگ بالای ۸۰ در سرورهای اروپا جولان میدهد و در سطح بالای اروپا باعث افتخار ما ایرانی ها شده است.

مطلب پیشنهادی:  شروع فصل اول مسابقات Arabian Stars League

امیر در حال حاضر که مسابقات انتخابی خارجی به پایان رسیده بیشتر تمرکز خود را بر روی لیگ های Solo ( انفرادی ) گذاشته تا بتواند وارد FPL بالاترین سطح Solo Play رشته CSGO در دنیا شود ما نیز برای امیر و تمامی گیمرهای خوب کشورمان آرزوی موفقیت میکنیم.

 

 

 

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)