حسن پاجانی به طور قرضی به تیم Chiangmai FC تایلند پیوست

نیکان صبوری
نیکان صبوری ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸

بازیکن پر نام و نشان تیم دیاکو، طی قراردادی به صورت قرضی برای مسابقات فصلی Toyota E-League در کشور تایلند، به تیم Chiangmai پیوست. آقای حسن پاجانی که سابقه درخشانی در مسابقات جاکارتا ۲۰۱۸ با کسب مقام دوم و همچنین مسابقات WESG 2018-2019 با کسب مقام چهارم دارد و به گفته مدیران تیم دیاکو به سایت خبری ESnews، حسن پاجانی برای شرکت در یکی از بزرگ‌ترین مسابقات PES 2019 به نام Toyota E-League راهی کشور تایلند می‌شود.

تیم Chiangmai  یکی از باشگاه‌های ورزشی در رشته فوتبال در کشور تایلند است که سابقه‌ی ۲۰ ساله دارد با سرمایه‌گذاری شرکت Toyota برای بخش ورزش‌های الکترونیک بازی PES، تیم Chiangmai و دیگر تیم‌های مهم کشور تایلند شروع به جمع‌آوری بهترین بازیکنان از کشور خود و کشورهای دیگر بودند و در طی ۸ ماه حضور آن‌ها در ورزش الکترونیک، چندی پیش از سوی باشگاه دیاکو خبر انتقال قرضی این بازیکن ایرانی برای شرکت در لیگ فصلی این کشور را داد و هم اکنون آقای پاجانی عضو رسمی تیم Chiangmai است.

طبق گزارش تیم دیاکو به ESnews، آقای حسن پاجانی تنها یک فصل به مدت سه ماه برای این تیم بازی خواهد کرد. گفتنی است سری مسابقات Toyota E-League یکی از معتبرترین بازی‌های این کشور است. این سری مسابقات برای اولین بار در رشته PES انجام می‌شود. بازی و توانایی بالای آقای حسن پاجانی باعث شد که توجه‌های تیم‌های خارج از کشور به سوی او جذب شود. امید می‌رود که با شرکت در این رویداد و دیگر رویدادهای خارج از کشور، این بازیکن به زودی به یک ستاره پر نام و نشان ایرانی در سطح بین‌الملل تبدیل شود.

مطلب پیشنهادی:  شهریار شاکی امید ایران در مسابقات WESG

تیم خبری ESNews برای موفقیت‌های حسن پاجانی و تیم دیاکو در مسابقات Toyota E-League تبریک و برای آینده ایشان آرزوی موفقیت می‌کند.

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)