حسن پاجانی با کسب عنوان آقای گل E-League تایلند بار دیگر افتخار آفرین شد

مهدی عین‌الله زاده
مهدی عین‌الله زاده ۰۷ خرداد ۱۳۹۸

به گزارش سایت خبری ESNews.ir، حسن پاجانی، نماینده شایسته کشورمان در رشته PES که به تازگی به لیگ Toyota E-League تایلند پیوسته است، با عملکرد درخشان خود و کسب عنوان آقای گل این لیگ معتبر بار دیگر افتخارآفرینی کرد.

حسن پاجانی که به تازگی فعالیت خود در لیگ حرفه‌ای سری PES کشور تایلند را با عضویت در تیم FC  Chiangmai آغاز کرده بود، با ثبت رکورد فوق‌العاده ۳۶ گل در بازی‌های این لیگ، نیامده طوفان به پا کرده است!

پیش از اعلام آخرین به‌روزرسانی‌های جدول گلزنان لیگ حرفه‌ای Toyota E-League در هفته ششم، هیچ کس حتی فکرش را هم نمی‌کرد که حسن پاجانی آن هم در اولین تجربه حضور خود در لیگ تایلند بالاتر از بازیکنان رگ و ریشه دار تایلندی این لیگ قرار بگیرد و جایگاه نخست گلزن‌ترین بازیکنان Toyota E-League را به دست آورد.

در ادامه رده‌بندی بیشترین تعداد گل‌های زده شده توسط بازیکنان در این لیگ، در جایگاه دوم بازیکن تیم Chonbury، کوانبوی، و در جایگاه سوم ژسوس از تیم Buriram United Esports هر کدام با ۳۴ گل قرار گرفته‌اند. در جایگاه چهارم و پنجم هم بازیکنان خوبی مثل ایواندر از تیم BGPU LEO E-Sports و هوکاو از Buriram United Esports هر کدام به ترتیب با ۳۳ و ۳۲ گل قرار گرفته‌اند.

حسن پاجانی، این بازیکن محبوب و سرشناس تیم دیاکو به گفته مدیران این تیم و گزارش سایت خبری ESNews.ir در اواخر فروردین ماه همین سال و پس از درخشش در بازی‌های WESG 2018-2019 چین برای حضور قرضی سه ماهه در Chiangmai FC از تیم دیاکو راهی این تیم در تایلند شد.

مطلب پیشنهادی:  سرپرست جدید ورزش‌های الکترونیک ایران منصوب شد.

از دیگر افتخارات حسن می‌توان به درخشش او در کنار هم‌تیمی‌اش، رضا نوبخت، در بازی‌های جاکارتای اندونزی در سال ۲۰۱۸ اشاره کرد. این دو نماینده کشورمان در پایان با شایستگی جایگاه نایب قهرمانی این رقابت‌ها را از آن خود کردند.

طبق آخرین اخباری که از رضا نوبخت، یار همیشگی حسن پاجانی در عرصه‌های بین‌المللی، در دسترس است؛ این بازیکن هم اکنون به عنوان تنها نماینده کشورمان در سری مسابقات Beast of PES and FIFA راهی این مسابقات در امارات شده است.

گفتنی است که این تورنمنت که همه ساله از روز سوم ماه مبارک رمضان آغاز می‌شود تا بیست‌وهفتم همین ماه در جریان خواهد بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره می‌توانید به لینک زیر مراحعه کنید:

رضا نوبخت نماینده شایسته ایران در رقابت‌های Beast of PES and FIFA.

از طرف تمامی اعضا و دست اندرکارن مجموعه ESNews و تیم دیاکو آرزوی توفیق روزافزون برای این دو عزیز داریم.

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)