اولین تیم‌های حذف شده از مسابقات ESL One Mumbai 2019

Avatar
هادی عبدالهی ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

به گزارش سایت خبری gosugamers تیم‌های Signify، compLexity Gaming و Team Team، اولین تلفات و حذف‌شدگان مسابقات ESL One Mumbai 2019 رشته دوتا ۲ بودند.

حذف‌شدن برای تیم قهرمان ناحیه هند یعنی Signify، به خصوص این که این اتفاق در مقابل چشمان تماشاگران محلی حاضر در سالن خود اتفاق افتاده بود بسیار سخت بود اما خیلی هم دور از انتظار و عجیب نبود. این تیم کم تجربه هندی به مصاف یکی از برترین و شاخص‌ترین اسکوادهای جنوب شرق آسیا یعنی TNC Predator رفته بود که در حال حاضر جایگاه دهم رنکینگ DPC دنیا را از آن خود کرده‌اند. گرچه با وجود باخت ۲:۰ خود، این تیم هندی نشان داد که پتانسیل‌های بسیار خوبی دارد و می‌تواند در آینده با تلاش و کوشش مداوم و حفظ روحیه رقابتی خود، در استیج‌های جهانی بعدی حرف‌هایی برای گفتن داشته باشد.

بازی حذفی بعدی بین تیم‌های The Pango و complexity بود و بر خلاف بازی حذفی قبل، سه راند وقت برد تا برنده نهایی و دومین تیم حذف شده مشخص شود. compLexity در ابتدای راند اول عملکرد بسیار خوبی داشت و موفق شد از همان ابتدا بر حریف اهل CIS خود چیره شود و راند اول را از آن خود کند اما برتری آنان دوامی نداشت و Pango موفق شد در ۲ راند پیاپی و مقتدرانه آنان را به زانو در آورده و نماینده آمریکای شمالی را راهی خانه کنند.

بازی آخر، مصاف TNC و Team Team بود. راند اول را TNC کاملا در کنترل خود داشت و هیچ کاری از Team Team بر نمی‌آمد. در بازی دوم با این که Team Team شروع ضعیفی داشت ولی موفق شد مدت زمان قابل توجهی حریف قدرتمند خود را عقب بکشد اما نتوانستند برتری نسبی خود را حفط کنند و نهایتا این نماینده جنوب شرق آسیا بود که پیروز مسابقه شد.

مطلب پیشنهادی:  تیم‌های راه یافته به Playoff مسابقات StarLadder ImbaTV

گروه A

  • Na’Vi
  • TNC Predator
  • complexity
  • Team Team

 

گروه B

  • Keen Gaming
  • Mineski
  • The Pango
  • Signify

 

ESL One Mumbai 2019

ازتاریخ ۱۶ لغایت ۲۱ آوریل ۸ تیم برای دریافت سهمی از جایزه ۳۰۰،۰۰۰ دلاری مسابقات با یکدیگر رقابت خواهند کرد. ۳ تیم به صورت مستقیم و ۵ تیم از طریق رقابت‌های انتخابی از مناطق آمریکای شمالی، اروپا/CIS، چین، جنوب شرق آسیا و هند در اولین رویداد premier LAN رشته دوتا ۲ هند شرکت می‌کنند.

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)