مگان رپینو ستاره فوتبال بانوان آمریکا بر روی جلد فیفا ۲۰؟

مهدی عین‌الله زاده
مهدی عین‌الله زاده ۲۸ تیر ۱۳۹۸

درخواست گسترده هواداران فیفا از الکترونیک آرتز مبنی بر قرار دادن عکس مگان رپینو، مهاجم تیم ملی بانوان آمریکا، بر روی جلد فیفا ۲۰ به کجا خواهد رسید؟ در ادامه شما در جریان جزئیات منتشر شده در این باره قرار خواهیم داد.

فوروارد ۳۴ ساله آمریکا که پس از زدن ۶ گل در جام جهانی کفش طلا و توپ طلای این مسابقات را از آن خود کرد، جام جهانی فرانسه را با انبوهی از طرفداران جدید به پایان رساند.

به تازگی نظرخواهی بزرگی از سوی Fan Darren Holland در فضای مجازی ترتیب  داده شده که در آن از کاربران بازی فیفا خواسته شده که برای قرار گرفتن عکس مهاجم تیم ملی بانوان آمریکا، مگان رپینو، بر روی جلد سری ۲۰۲۰ این بازی اقدام کرده و آن را امضا کنند.

مگان به تازگی کاپ قهرمانی جام جهانی ۲۰۱۹ فوتبال بانوان را به همراه سایر هم تیمی های خود در فرانسه بالای سر برد و حالا که تب فوتبال بانوان گرم است، هواداران او از الکترونیک آرتز می خواهند که پس از مدت ها بار دیگر عکس یک فوتبالیست زن را بر روی کاور بازی قرار دهد.

گفتنی که تا الان چیزی در حدود ۱,۱۰۰ طرفدار این نظرخواهی را امضا کرده اند.

آقای Holland در این نظرخواهی می گوید:

“حضور بانوانی مثل مگان می تواند کمک فراوانی به گسترش فوتبال زنان بکند. الکترونیک آرتز تا کنون قدم های مفیدی برای این کار برداشته است و شکی نیست این بار هم این درخشش مگان آنها را به تامل وا خواهد داشت. از IGN هم برای انتشار پست و عکس مگان بر روی جلد فیفا ۲۰ تشکر می کنم.” (سایت IGN پستی با همین مضمون و عکس مگان بر روی جلد بازی منتشر کرده است.)

الکترونیک آرتز اما تا کنون پاسخی به این درخواست نداده است.

مطلب پیشنهادی:  برنامه و بازی‌های مسابقات EVO 2019 مشخص شد

مگان در صورت حضور بر روی جلد فیفا ۲۰ اولین زنی نخواهد بود که بر روی این جلد قرار می گیرد.

در سال ۲۰۱۵ الکترونیک آرتز الکس مورگان را با مسی بر روی جلد سری ۲۰۱۶ بازی در آمریکا قرار داد. ورژن کانادایی بازی هم مسی و کریسین سینکلر را بر روی خود می دید.

مگان رپینو، کاپیتان و مهاجم تیم بانوان آمریکا، پس از درخشش در جام جهانی و کسب عنوان قهرمانی می تواند گزینه خوبی برای کاور بازی در سری ۲۰۲۰ باشد.

او که با ادبیات تند خود علیه دولت فعلی آمریکا شناخته می شود گفت که حتی اگر برای جشن قهرمانی توسط رئیس جمهور به کاخ سفید دعوت شود به آنجا نخواهد رفت و به بازیکنان این تیم هم اجازه این کار را نخواهد داد.

مگان رپینو همچنین یکی از چهره های فعال دفاع از حقوق زنان ورزشکار در آمریکا نیز هست.

سال گذشته الکترونیک آرتز ستاره پرتغالی یوونتوس را بر روی کاور بازی خود قرار داد که پس ار انتشار اخبار اتهامات این بازیکن او را با دیبالا، نیمار و کوین دیبروینه جایگزین کرد.

فیفا ۲۰ کی منتشر خواهد شد و چگونه می توان زودتر از تاریخ موعود به آن دسترسی پیدا کرد؟

فیفا ۲۰ در تاریخ ۵ مهر (۲۷ سپتامر) منتشر خواهد شد. اما امسال هم باز مثل سال های گذشته می توان بازی را کمی زودتر خریداری کرد.

کسانی که در EA Access ساین آپ کرده اند می توانند ۸ ساعت تجربه گیم پلی را چیزی در حدود یک هفته قبل از تاریخ انتشار رسمی دریافت کنند (از ۲۱ سپتامر).

مطلب پیشنهادی:  زمانبندی ثبت نام مسابقات انتخابی WESG 2018

آنهایی هم که ادیشن های مختلف بازی (آلتیمیت تیم یا ادیشن قهرمانان) بازی را پیش سفارش می دهند، می توانند بدون آنکه برای دسترسی به بازی منتظر انتشار رسمی آن شوند، ۳ روز زودتر آن را دریافت کنند. این تاریخ مصادف با سه شنبه بیست و چهارم سپتامر خواهد بود.

ادیشن استاندارد بازی چیزی در حدود ۵۴.۹۹ یورو بر روی PC و ۵۹.۹۹ یورو بر روی PS4 و Xbox One آب می خورد. با پیش سفارش بازی، شما می توانید حدودا ۳ پک کمیاب گلد در طی ۳ هفته – هفته‌ای یک عدد – دریافت کنید.

دموی بازی هم ۲ هفته قبل از انتشار رسمی بازی و در تاریخ ۱۲ سپتامر ۲۰۱۹ قابل دانلود خواهد بود.

برچسب ها :