جایزه بهترین بازیکن تازه کار این فصل LCS از آن V1per شد

Avatar
هادی عبدالهی ۱۹ فروردین ۱۳۹۸

به نقل از سایت dotesports با این که هنوز کار V1per و تیم او یعنی FlyQuest در بازی‌های پلی آف LCS به اتمام نرسیده است و چالش‌های بزرگی در پیش رو دارند اما Omran “V1per” Shoura می‌تواند با افتخار به اولین فصل حضور خود در LCS نگاه کند و نفس راحتی بکشد. به علت تلاش‌ها و عملکرد خوب او در این Split، این بازیکن تیم FlyQuest شب گذشته عنوان و جایزه افتخاری Rookie of the Split را از آن خود کرد.

FlyQuest و V1per می‌توانند جدا از هرگونه نتیجه‌ای در ادامه بازی‌های خود سرشان بالا گرفته و از عملکرد خود کاملا راضی و خشنود باشند. در طی بازی‌های عادی فصل، FlyQuest نمایش حیرت‌انگیز و غافلگیرانه‌‌ای داشت و موفق شد مقام چهارم را از آن خود کند و با اعتماد به نفس بالایی وارد postseason شود.

FlyQuest حتی موفق شد Golden Guardians را در بازی حساس خود در یک چهارم نهایی LCS Spring Split از دور رقابت‌ها با نتیجه ۳-۲ حذف کند. در این بازی Eugene “Pobelter” Park قطعا ستاره بازی بود اما بازیکنان دیگر تیم و به خصوص V1per هم با فشارهای بی‌وقفه خود نقش موثری در پیروزی تیم داشتند.

با این که Stats و عملکرد او در مقایسه با بهترین top lanerهای LCS روی کاغذ خیلی درخشان و حیرت‌آور نیست ولی قطعا موفق شده است که خودی نشان داده و عرض اندام کند. V1per قطعا یکی از بهترین بازیکنان تازه واردی بوده است که وارد League شده و در صورت ادامه عملکرد خود در آینده مطمئنا آینده درخشانی در انتظار او و FlyQuest خواهد بود.

مطلب پیشنهادی:  جایگاه کنونی Overwatch League در پلتفرم Twitch

در بازی امروز نیمه نهایی، FlyQuest به مصاف هیولایی به اسم Team Liquid خواهد رفت و V1per هم باید با یکی از بهترین top lanerهای این فصل یعنی Jung “Impact” Eon-yeong رو به رو شود. اسکواد FlyQuest و V1per باید یکی از بهترین و درخشان‌ترین بازی‌های عمر خود را امروز به نمایش بگذارند تا بتوانند از سد مستحکم Liquid عبور کنند.

برچسب ها :