ربودن جام قهرمانی WSOE 6 توسط J.Storm

Avatar
هادی عبدالهی ۲۷ فروردین ۱۳۹۸

به گزارش سایت gosugamers در ۵ راند بازی فوق‌العاده حساس در گرند فینال، تیم J.Storm موفق شد Team Serenity را شکست دهد و عنوان قهرمانی WSOE 6 رشته دوتا ۲ را از آن خود کند.

روز گذشته شاهد برگزاری فینال نهایی دومین رویداد (WSOE (EWorld Showdown of Esports رشته دوتا ۲ بودیم که طی دو روز گذشته در شهر لاس وگاس بر پا بود. در این رویداد، به جز تورنمنت اصلی که بین ۴ تیم برگزار شده بود، مسابقه‌ای جذاب و شو مچ جالبی را بین دو بازیکن مطرح دوتا ۲ شاهد بودیم. Artour “Arteezy” Babaev از تیم Evil Geniuses موفق شد هم‌تیمی خود یعنی Syed Sumail “SumaiL” Hassan را در دو بازی پیاپی و تک به تک که با هیروهای یکسان انجام می‌شد، ابتدا با هیرو Pudge و سپس با Axe، شکست دهد.

در تورنمنت اصلی، Infamous Gaming ،J.Storm ،ggng و Team Juniper در رقابت‌هایی دو حذفی، به مصاف یکدیگر رفتند تا برنده نهایی آن‌ها با Team Serenity مقابله کند. Team Serenity موفق شده بود در تورنمنت قبلی  WSOE رشته دوتا ۲، قهرمان رقابت‌ها شود و در گرند فینال، J.Storm را شکست دهد. بعد از نمایشی قدرتمندانه در طی رقابت‌ها و شکست تمام تیم‌ها و پیشروی در براکت بالایی مسابقات، J.Storm موفق شد به گرند فینال این تورنمنت صعود کند و مانند تورنمنت قبل به مصاف Team Serenity برود.

این دو تیم در اکتبر گذشته به مصاف یکدیگر رفته بودند و اسکواد چینی Team Serenity موفق شده بود در ۲ بازی پیاپی حریف خود را مقتدرانه شکست دهد. با یادآوری این موضوع، J.Storm به امید گرفتن انتقام خود از Serenity پا به گرند فینال این تورنمنت گذاشت.

مطلب پیشنهادی:  فینال مسابقات The International 2018

با  عطش پیروزی و به امید انتقام، J.Strom موفق شد حریف خود را به چالش بکشد و رقابت تنگاتنگ و جانانه‌ای با Serenity داشته باشد که ۵ راند به طول انجامید. بازی نهایی یکی از طولانی‌ترین گرند فینال‌های چند وقت اخیر بود و ۷۲ دقیقه به طول انجامید که نهایتا تیم J.Storm موفق شد پیروزی شیرینی به دست آورد و تاج و تخت قهرمانی این سری از رقابت‌های WSOE را به علاوه ۵۰،۰۰۰ دلار پول نقد از آن خود بکند.

آیا از چنین تورنمنت‌های کوتاه و با حضور تیم‌های کمتر مطرح شده رشته دوتا ۲ لذت می‌برید یا خیر؟ نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید.

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)