شروع ثبت نام دومین مسابقات قهرمانی کشوری رشته دوتا ۲

نیکان صبوری
نیکان صبوری ۰۲ فروردین ۱۳۹۸

طبق گزارش رسمی از سوی انجمن بازی‌ها و ورزش‌های الکترونیک ایران، بازیکنان و تیم‌های علاقه‌مند به رشته دوتا ۲، می‌توانند با مراجعه به سایت انجمن ورزش‌های الکترونیک ایران برای ثبت نام در دومین دوره مسابقات کشوری رشته دوتا ۲ شرکت کنند، قابل ذکر است که این مسابقات با نظارت مستقیم انجمن صورت می‌گیرد، تمامی مسابقات با حضور داوران مورد تایید انجمن پیگیری می‌شود همچنین میزبان این دوره مسابقات باشگاه ورزش‌های الکترونیک PSArena از استان یزد است.

اگر شما جزء علاقه‌مندان رشته محبوب دوتا ۲ هستید و می‌خواهید وارد مسابقات حرفه‌ای این عنوان بشوید، فرصت بسیار خوبی است، زیرا می‌توانید با صعود به مراحل بالاتر استعداد و توانایی‌های خود را به نمایش بگذارید. ثبت نام این دوره از مسابقات کاملا رایگان است و تا تاریخ ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ فرصت دارید. تنها کاری که باید انجام بدهید به پنل مخصوص مسابقات از سایت رسمی انجمن بازی‌ها و ورزش‌های الکترونیک ایران مراجعه فرمایید و مشخصات تیم خود را وارد کنید، همچنین می‌توانید یک بازیکن به عنوان ذخیره نیز با خود به همراه داشته باشید.

تاریخ شروع مسابقات هنوز مشخص نیست. طبق گفته انجمن؛ این سری مسابقات در دو دوره آنلاین و آفلاین برگزار می‌شود. مراحل نیمه نهایی و نهایی به صورت آفلاین و باقی مراحل که اعم از گروه‌بندی و Playoff (تا ۱/۴ حذفی) به صورت آنلاین برگزار خواهد شد. تیم‌هایی که بتوانند به نیمه نهایی این رویداد برسند مجوز ورود به مسابقات LAN که در مجموعه PSArena واقع در استان یزد است را دریافت خواهند کرد.

طبق اعلامیه انجمن جایزه مسابقات بیش از ۵۰ میلیون ریال است، که بین تیم‌های اول تا سوم تقسیم می‌شود، همچنین به تیم برنده حکم قهرمانی داده خواهد شد. با توجه به کلمه ذکر شده، اول تا سوم، بنابر این ما شاهد بازی رده‌بندی بین دو تیم شکست خورده از نیمه نهایی خواهیم بود.

مطلب پیشنهادی:  5 تغییر که در Dota2 نیاز است. (Patch 7.20)

حامیان این رویداد شبکه اِف استریم، مجموعه PSArena، دوتا۲لیگا و انجمن بازی‌ها و ورزش‌های الکترونیک ایران است.

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)