تیم SKT با شکست KingZone وارد گرند فینال LCK شد

Avatar
هادی عبدالهی ۱۹ فروردین ۱۳۹۸

طبق خبری از سایت vpesports سوپر تیم قدرتمند SK Telecom T1 با شکست راحت و بی‌دردسر Kingzone DragonX با نتیجه ۳-۰ در راند سوم بازی‌های پلی آف، وارد فینال نهایی لیگ کره جنوبی شد. با این برد SKT به مصاف یکی از بهترین‌های این فصل یعنی Griffin خواهد رفت.

Kingzone DragonX در هر راند بازی خود outplayed شد و قادر به انجام کاری نبود که این موضوع نشان‌دهنده ضعف بزرگ آنان در بحث درفتینگ (پیک و بن‌کردن هیروها)، هماهنگی هیروهای خود و به اجرا درآوردن توانایی آن‌ها دارد. در دو بازی اول KZ تنها به دنبال بردن لاین‌های خود بود ولی موفق نشد در ابتدای بازی خود را به اندازه کافی پیش بیاندازد. با وجود این که SKT در زمینه گلد از حریف خود عقب‌تر بود اما موفق شد با تایمینگ و زمان‌بندی فوق‌العاده در خریدن آیتم‌های خود و استفاده هوشمندانه از آن‌ها، KZ را به سختی مجازات کند.

KZ در بازی اول سعی کرد با غافلگیرکردن حریف و با انتخاب هیروهای کمتر برداشته شده مانند Vi، لاین آپ ۳ کری خود یعنی Akali/Corki/Sivir را تکمیل کند اما با هوشمندی و تجربه بالای SKT مواجه شدند و نقشه آن‌ها کاملا شکست خورد. حتی لاین آپ معمولی‌تر و Safe تر آن‌ها نیز راه به جایی نبرد و نهایتا شکست را پذیرفتند.

گرند فینال: SKT vs. Griffin

در روز شنبه ۱۳ آپریل در رقابتی جانانه و جذاب برای کسب جایزه فصل، SKT به مصاف Griffin خواهد رفت تا یکی از بهترین، جذاب‌ترین و مورد انتظارترین بازی‌های فصل را برای طرفداران League of Legends رقم بزنند. از لحاظ آمار اجرایی در طول فصل این دو تیم قدرتمند کاملا یکسان بوده‌اند؛ ولی در بازی آخر آن‌ها با یکدیگر، این اسکواد Griffin بود که موفق شد با اجرای نقشه‌های هوشمندانه و Bcackdoorهای غیرمنتظره SKT را با شکست مواجه سازد. این دو تیم تا به حال در گرند فینالز و بازی‌های ۵ راندی به یکدیگر برنخورده‌اند. در آخر این نکته نیز قابل ذکر است که SKT در بازی‌های سخت و طولانی، شهرت و آوازه خاصی دارد.

مطلب پیشنهادی:  برگزاری مسابقه‌ای دوستانه بین Seoul Dynasty و Guangzhou Charge
برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)