تیم Ninjas in Pyjamas وارد گرند فینالز مسابقات OGA Dota PIT Minor شد

Avatar
هادی عبدالهی ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۸

به گزارش سایت خبری gosugamers تیم Ninjas in Pyjamas موفق شد عملکرد خوب خود را در طی بازی‌های حذفی گذشته تکرار کند و حریف خود یعنی Alliance را در فینال براکت بالایی، با نتیجه ۲:۰ شکست دهد.

بعد از عملکرد معمولی خود در مرحله گروهی، Ninjas in Pyjamas در ادامه بازی‌ها و خصوصا در براکت خود، غیر قابل توقف به نظر می‌رسید. اسکواد NiP با رهبری Peter ‘PPD’ Dager در بازی‌های براکت بالایی خود عالی ظاهر شد و حتی یک بازی را نیز شکست نخورد. حریف سوئدی تبار و هم کشوری آنان یعنی Alliance نیز عملکردی همانند آن‌ها داشت و تنها تفاوت آنان یک شکست در مقابل BOOM ID بود.

بازی اول

Alliance با پیک‌کردن هیروهای Late Game همانند Alchemist ،Tidehunter و Sandking برای اعضای خود، به نظر می‌رسید که ترکیب تیمی کاملا مستحکمی برداشته‌اند. NiP هم بی‌کار نشست و با پیک‌کردن کانترها و Late هیروهایی همانند Medusa برای Marcus ‘Ace’ Hoelgaard و هیروهایی با قابلیت‌های حرکتی خوب، خود را آماده نبردی حساس کرد.

بازی در اوایل خود کاملا یکسان پیش می‌رفت و هیچ کدام از تیم‌ها برتری خاصی نداشتند. سپس این Alliance بود که موفق شد فشار بیشتری روی حریف گذاشته و بازی را در دقیقه ۱۸ با گرفتن ۳ کیل از به کنترل کامل خود در آورد. Alliance تا اواسط بازی به برتری خود از نظر گلد و نت ورث ادامه داد و به نظر می‌رسید برنده راند اول هستند اما درگیری تیمی در دقیقه ۳۶ بود که جریان بازی را کاملا به هم ریخت. سپس اسکواد سوئدی NiP موفق شد با گرفتن Roshan و Cheese، برنده نهایی راند شود.

مطلب پیشنهادی:  برگزاری مسابقات CS:GO در ابوظبی امارات

بازی دوم

راند دوم نیز به طرز عجیبی همانند راند ابتدایی پیش رفت. Alliance کنترل نقشه را با هیروهایی همانند Doom و Beastmaster و جای‌گذاری خوب Wardها در اختیار داشت و به نظر می‌رسید که این بار حریف خود را در اختیار کامل دارند اما تیم فایتی زیبا از طرف NiP باعث شد بازی کاملا برگردد. NiP در اواخر بازی فوق‌العاده با نظم و برنامه بازی کرد و موفق شد حریف خود را ۲۸ دقیقه زمین‌گیر کند و پیروز نهایی باشد.

Alliance با این شکست به براکت پایینی و به مصاف چینی‌های EHOME رفت تا دیگر فینالیست رقابت‌ها را تعین کنند.

برچسب ها :