تیم برزیلی MIBR نیز راهی مسابقات ESL One Cologne رشته کانتراسترایک شد

Avatar
هادی عبدالهی ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۸

طبق گزارش vpesports اسکواد برزیلی تبار و صاحب نام MIBR روز گذشته دعوت نامه‌ای برای شرکت در مسابقات مهم ESL One Cologne دریافت کرد.

برگزارکنندگان رویداد مهم شهر کلن آلمان تصمیم گرفته‌اند که Gabriel “FalleN” Toledo و یاران برزیلی او را به Cathedral of Counter-Strike دعوت کنند. این تیم به نام و معروف برزیلی در گذشته موفق شده در ۲ سری از تورنمنت‌های شهر کلن برنده شود.

تیم MIBR بعد از این که تصمیم گرفته بود لیست اعضای خود را تغییر دهد و بازیکنان گذشته خود را دوباره زیر یک پرچم بیاورد، عملکرد خیلی خوب و در خورشان گذشته خودشان ارائه نداده بودند اما در چند هفته گذشته، موفق شده بودند عالی ظاهر شوند و امیدها را در کمپین خود و بین طرفداران‌شان زنده نگه دارند. در آخرین رویداد Blast Pro Series آنان موفق شدند تیم Cloud9 را نه یک بار، بلکه ۲ بار شکست دهند و بهترین تیم جهان یعنی Astralis را مغلوب سازند که عملکردی استثنایی به شمار می‌رود.

رویداد ESL One Cologne شامل ۱۶ تیم خواهد بود که ۱۲ تیم به صورت دعوت مستقیم و ۴ اسکواد دیگر از طریق رقابت‌های انتخابی به این رویداد مهم راه خواهند یافت. این رویداد از تاریخ ۵ لغایت ۷ جولای در آرنای LANXESS شهر کلن آلمان برگزار خواهد شد. ۱۶ تیم برای دریافت سهم بیشتری از جایزه ۳۰۰،۰۰۰ دلاری مسابقات در یکی از با پرستیژترین رقابت‌های رشته کانتر استرایک به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

دو فینالیست سال گذشته یعنی تیم‌های NaVi و BIG نیز پیش از MIBR به این مسابقات دعوت شده بودند. با دعوت‌‌شدن اسکوادهای منتخب و صاحب نام دیگری در طی هفته‌های آینده، این رویداد قطعا یکی از تماشایی‌ترین تورنمنت‌های CS:GO در سال ۲۰۱۹ خواهد شد که هر طرفداری را به وجد خواهد آورد.

مطلب پیشنهادی:  تغییرات و آپدیت‌های پیش‌ رو در اورواچ

تیم‌های حال حاضر ESL One Cologne به شرح زیر است:

  • Astralis
  • FaZe
  • NiP
  • Natus Vincere
  • BIG
  • MIBR
برچسب ها :