تیم MIBR به فینال ECS راه یافت

Avatar
هادی عبدالهی ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸

تیم برزیلی MIBR موفق شد با نتیجه ۰-۲ تیم لیکویید را در فینال هفته چهارم از مسابقات ECS شکست دهد و راهی استیج نهایی فصل ۷ این سری از مسابقات شود. Gabriel “FalleN” Toledo و اسکواد او موفق شدند با نتیجه ۶-۱۶ در نقشه Mirage و ۱۱-۱۶ درنقشه Vertigo به پیروزی برسند. با این که این پیروزی تنها آنان را وارد مرحله نهایی مسابقات ECS کرد و فینال اصلی نبود، این اولین مسابقه فینالی است که تیم MIBR پس از نقل و انتقالات و تمام برزیلی کردن اسکوادش برنده شده است. این مسابقه همچنین صحنه جذابی برای رویارویی دو هم‌تیمی سابق یعنی Epitacio “TACO” Melo و Jacky “Stewie2k” Yip هم شده بود.

بازی ۱

اولین نقشه این مسابقه Mirage و انتخاب تیم برزیلی‌ها بود. MIBR از سمت T بازی را آغاز کرد و موفق شد از راند ابتدایی فشار زیادی روی Liquid وارد کند. با عملکرد عالی João “felps” Vasconcellos و Fernando “fer” Alvarenga  آن‌ها موفق شدند در راندهای پیاپی به پیروزی برسند و بازی را ۲-۷ بکنند. لیکویید سعی کرد چندین راند را از آن خود کند ولی نهایتا نیمه اول بازی با نتیجه ۵-۱۰ به نفع برزیلی‌ها به اتمام رسید.

با شروع بازی، این MIBR بود که دوباره بازی را در کنترل خود گرفت و نهایتا بازی را ۶-۱۶ خاتمه داد. Fer ستاره زمین بود و با گرفتن ۲۶ کیل و ۱۲ بار مردن، نقش به سزایی در پیروزی تیمش داشت.

بازی ۲

Team Liquid انتخاب کرد که Vertigo نقشه دوم بازی باشد و این اولین باری است که MIBR، از زمان ورود این نقشه به استیج رقابتی حرفه‌ای، در آن بازی می‌کند. برزیلی‌ها از سمت T بازی را آغاز کردند و چند راند ابتدایی بازی به نفع Liquid پیش رفت اما MIBR عقب ننشست و موفق شد در ادامه پابه پای آنان پیش برود تا با گرفتن ۱ راند بیشتر نیمه اول را با نتیجه ۷-۸ به اتمام برساند.

مطلب پیشنهادی:  تیم EVOS حذف شد و تیم های Alliance، Mineski، coL در آستانه حذف

لیکویید در نیمه دوم سعی کرد از تاکتیک تاخیر کاشت بمب استفاده بکند اما AWP سهمگین FalleN جلوی آنان را گرفت و برزیلی‌ها را پیروز نهایی بازی کرد.

مسابقات Esports Championship Series (ECS) که در آمریکای شمالی و اروپا برگزار می‌شود، از تاریخ ۱۱ مارس کار خود را آغاز کرده و انتظار می‌رود با پایان یافتن هفته پنجم خود در ۲۴ ام می به کار خود خاتمه دهد. این مسابقات به صورت آنلاین برگزار شده و ۸ تیم برتر نواحی مختلف دنیا برای دریافت بخشی از جایزه ۲۵،۰۰۰ دلاری آن با یکدیگر رقابت می‌کنند.

برچسب ها :