صعود تیم MIBR به گرند فینالز فصل ۷ مسابقات ECS

Avatar
هادی عبدالهی ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸

طبق گزارش سایت esportsjunkie شب گذشته تیم برزیلی MIBR موفق شد با نتیجه ۱-۲ حریف خود eUnited را شکست دهد و راهی گرند فینالز هفته چهارم از فصل ۷ مسابقات ECS کانتر استرایک شود. سری در نقشه‌های Mirage ،Nuke و Inferno دنبال شد و به ترتیب با نتایج ۶-۱۶، ۱۶-۴ و ۱۴-۱۶ به نفع اسکواد Gabriel “FalleN” Toledo خاتمه یافت. این اولین فینال سال ۲۰۱۹ خواهد بود که اعضای برزیلی MIBR همگی در آن حضور خواهند داشت.

با پیروزی شب گذشته، MIBR در روز پنج شنبه برای کسب عنوان قهرمانی به مصاف برنده مسابقه بین Luminosity Gaming و Team Liquid خواهد رفت. قابل ذکر است که تیم Made in Brazil همین هفته و در طی مسابقات ESL Pro League به مصاف Argentine Isurus Gaming نیز خواهد رفت.

بازی ۱

اولین بازی صورت گرفته نقشه Mirage و به انتخاب MIBR بود. برزیلی‌ها در سمت CT بازی را شروع کردند ولی با وجود گرفتن راند پیستول، در نیمه اول بازی کمی تقلا کردند ولی در ادامه روی دور افتادند. Marcelo “coldzera” David با گرفتن ۴ کیل در یک راند عامل اصلی پیش‌افتادن تیم خود در نیمه ابتدایی بازی بود و نهایتا MIBR را با نتیجه ۱۰-۵ وارد نیمه بعدی کرد. FalleN هم نقش تاثیرگذاری در بازی داشت و با پیروزی در دوئل‌های خود و اجرای کلاچ‌های زیبا، موفق شد تیم خود را با نتیجه ۶-۱۶ پیروز نقشه اول بکند.

بازی ۲

با وجود بازی خوب John “felps” Vasconcellos و چندین کلاچ ۳به ۱ او، MIBR موفق نشد در ادامه بازی کاری بکند و خطوط مستحکم دفاعی eUnited جلوی حملات برزیلی‌ها را گرفت. در نیمه دوم نیز آمریکایی‌های eUnited یا نتیجه مقتدرانه ۳-۱۲ پیش افتادند و در نهایت هم پیروز نقشه شدند تا بازی به تساوی کشیده شود.

مطلب پیشنهادی:  تیم‌های NaVi و Gambit دعوت به رقابت‌های انتخابی ESL One Mumbai را رد کردند

بازی ۳

برزیلی‌ها راند بعد را قدرتمندانه و بهتر از قبل آغاز کردند و بازی را ۱-۹ کردند. سپس eUnited به خود آمد و موفق شد پیش از اتمام نیمه اول ۴ راند بیشتر بگیرد. بازی در راند دوم بسیار حساس بود و با ۱۴-۱۴ شدن بازی، تنها درخشش سمت تروریست برزیلی‌ها بود که به کمک‌شان آمد و نهایتا ۱۴-۱۶ پیروز نهایی بازی شدند تا به گرند فینالز صعود کنند.

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)