تیم Keen Gaming قهرمان مسابقات ESL One Mumbai شد

Avatar
هادی عبدالهی ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

به گزارشی از سایت خبری gosugamers اسکواد چینی Keen Gaming موفق شد با اقتدار تمام و بدون شکست حتی یک راند، گرند فینالز مسابقات ESL One Mumbai رشته دوتا ۲ را پیروز شود و جام قهرمانی را از آن خود کند.

مرحله قبل و در بخش playoff بود که NaVi موفق به شکست Keen و فرستادن آن‌ها به براکت پایینی شده بود؛ اما NaVi این بار آماده نبود Keen موفق شد در فینال براکت پایینی، انتقام سختی از آنان بگیرد و با این برد، به گرند فینال راه یابد. راند اول، بازی به قدری یک طرفه بود که انگار Keen مشغول بازی با حریف تمرینی بود و در آخر موفق شد NaVi را به راحتی در هم کوبد اما NaVi در بازی دوم به خود آمد و نبردی سخت با حریف چینی خود راه انداخت ولی این تلاش بسیار و تصمیم مصرانه Keen بود که بر مقاومت NaVi فائق آمد و Keen موفق شد به گرند فینالز و به مصاف Mineski برود.

بازی نهایی روز پایانی تورنمنت ESL One Mumbai، از سریع‌ترین سری بازی‌های انجام شده بود. Keen که با برد قبلی خود، روحیه فوق‌العاده قوی و آمادگی بالای خود را نشان داده بود، موفق شد با قدرت تمام حریف پیش روی خود یعنی اسکواد Mineski را در ۳ راند پیاپی به زانو در آورد. با این که اعضای تیم Mineski از قبیل Kim ‘Febby’ Yong-min عملکرد درخشانی از خود نشان داده بودند اما این Keen بود که با کار تیمی بهتر و هماهنگ‌تر موفق شد روی دست حریف خود بلند شود و نهایتا پیروزی میدان شود.

مطلب پیشنهادی:  انتشار ویدیو تولد 15 سالگی SKT با حضور Wolf ،Bang و Easyhoon

در پایان تورنمنت هم Kim ‘Febby’ Yong-min از تیم Mineski موفق شد عنوان ارزشمند و مهم MVP (Most Valuable Player) تورنمنت بمبئی را از آن خود بکند.

اعضای تیم Keen Gaming با این برد، مبلغ ۱۳۵،۰۰۰ دلار از آن خود کردند. تنها پشیمانی آن‌ها در این تورنمنت، نگرفتن ماشین مرسدسی است که که به با‌ارزش‌ترین بازیکن تورنمنت یعنی Kim ‘Febby’ Yong-min از تیم Minski تعلق گرفته بود.

ESL One Mumbai 2019

ازتاریخ ۱۶ لغایت ۲۱ آوریل ۸ تیم برای دریافت سهمی از جایزه ۳۰۰،۰۰۰ دلاری مسابقات با یکدیگر رقابت خواهند کرد. ۳ تیم به صورت مستقیم و ۵ تیم از طریق رقابت‌های انتخابی از مناطق آمریکای شمالی، اروپا/CIS، چین، جنوب شرق آسیا و هند در اولین رویداد premier LAN رشته دوتا ۲ هند شرکت خواهند کرد.

برچسب ها :