تیم‌های Gambit و Forward در مسابقات OGA Dota PIT Minor حاضر خواهند بود

Avatar
هادی عبدالهی ۱۷ فروردین ۱۳۹۸

طبق گزارشی از سایت خبری gosugamers اسکوادهای Gambit و Forward Gaming اولین تیم‌هایی هستند که موفق شدند جایگاهی برای خود در مسابقات OGA Dota PIT Minor رشته دوتا ۲ کسب کنند. این مسابقات قرار است که تا چند هفته دیگر برگزار شود.

بعد از شکست سخت و غافلگیرانه خود در برابر Team liquid برای آخرین جایگاه باقی مانده MDL Disneyland Major تیم Forward Gaming با کام بک سهمگینی موفق شد در رقابت‌های انتخابی OGA Dota PIT Minor تمام حریفان خود را یکی پس از دیگری شکست دهد. همین چند هفته پیش بود که Forward Gaming تغییراتی اساسی در تیم خود اعمال کرده بود. Saahil ‘UNiVeRse’ Arora و Avery ‘SVG’ Silverman از موسسه خارج شده بودند و Roman ‘Resolut1on’ Fominok هم از بخش اصلی و فعال تیم به قسمت فرعی منتقل شده بود. چندی بعد جایگاه این سه بازیکن با اعضای جدید تیم به نام‌های Kartik ‘Kitrak’ Rathi ،Quinn ‘CC&C’ Callahan و Jingjun ‘Sneyking’ Wu پر شد.

از طرفی دیگر و با نتایج کسب شده در رقابت‌های انتخابی به نظر می‌رسد که Gambit هم از دیگر مدعیان اصلی OGA Dota PIT Minor به حساب می‌آید. این تیم منطقه CIS که در طول فصل ۲۰۱۸-۲۰۱۹ عملکرد رو به رشد و خوبی داشه بود، موفق نشد در رقابت۲های انتخابی MDL Disneyland Major راهی از پیش ببرد و در راند دوم بازی‌های براکت پایینی شکست خورد.

اما آن‌ها ناامید نشدند و با عملکرد عالی خود در رقابت‌های انتخابی Minor پیش رو و شکست راحت Pavaga Junior و سپس Na’Vi (که در گذشته از آن شکست خورده بودند) موفق شدند به گرند فینالز راه یابند. در فینال نهایی و در برابر Old but Gold با نتیجه ۲:۱ پیروز شدند و سهمیه ورود به مسابقات Minor کروواسی را کسب کردند.

مطلب پیشنهادی:  بیش از 1000 اکانت طی رقابت‌های انتخابی Fortnite World Cup بن شده اند

OGA Dota PIT Minor

رخداد OGA Dota PIT Minor LAN به حالت Split و در بخش‌های مختلف از تاریخ ۲۲ تا ۲۸ آپریل در کروواسی برگزار خواهد شد. رویداد اصلی نیز در آرنا Spaladium خواهد بود.

prize pool نهایی مسابقات مبلغ ۳۰۰،۰۰۰ دلار و ۵۰۰ امتیاز DPC است. علاوه بر این و مهم‌تر از همه برنده نهایی این مسابقات به طور مستقیم وارد Major بعدی دوتا یعنی MDL Disneyland® Paris Major خواهد شد.

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)