تیم Forward Gaming نماینده NA در مسابقات ESL One Birmingham 2019 شد

Avatar
هادی عبدالهی ۲۵ فروردین ۱۳۹۸

طبق خبری از سایت vpesports اسکواد قدرتمند Forward Gaming مثل همیشه خوب و مسلط ظاهر شد و در نهایت موفق گردید تنها جایگاه آمریکای شمالی برای مسابقات ESL One Birmingham 2019 رشته دوتا ۲ را از آن خود کند.

رقابت‌های انتخابی آمریکای شمالی برای راه‌‌یابی به مسابقات ESL One Birmingham 2019، مملو از بازیکنان شاخص آمریکایی و تیم‌های به‌ نام و برتر این ناحیه بود. هر ۴ تیم شرکت‌کننده در این رقابت‌های انتخابی به نوبه خود عالی بودند و با توجه به نتایج خوب اخیر آن‌ها در استیج‌های رقابتی دوتا ۲، پیش‌بینی برنده نهایی بسیار سخت بود.

compLexity Gaming بازی‌های خود را بسیار انفجاری و عالی آغاز کرد. آنان در دو راند اول براکت بالایی رقابت‌ها، بدون شکست باقی ماندند و با عملکردی خونسرد و حساب شده و در هم کوبیدن تمام حریفان خود، موفق شدند مستقیما و به عنوان تیم اول وارد گرند فینال شوند.

Forward Gaming در هفته‌های اخیر بسیار عالی ظاهر شده بود. آنان موفق شده بودند جایگاهی در OGA Dota Pit Minor کسب کنند و بلافصله پس از آن نیز قهرمانی کاپ آنلاین Qi Invitational Americas را از آن خود کرده بودند اما در اولین راند رقابت‌های انتخابی ESL One Birmingham 2019، آنان در مقابل Team Team شکست سختی را با نتیجه ۲:۰ متحمل شدند اما در ادامه و با درس‌گرفتن از اشتباهات خود، توانستند J.Storm و Team Team را زمین‌گیر کنند و به گرند فینال راه یابند.

با شروع مسابقه نهایی، مشخص شد که بازی کاملا یک طرفه و به نفع Forward پیش خواهد رفت. اسکواد compLexity Gaming حتی با وجود این که به دلیل قرارگرفتن در براکت بالایی یک راند جلوتر هم بود، نتوانست در برابر حملات فلج‌کننده Forward به خصوص Yawar “YawaR” Hassan پاکستانی تبار مقاومت کند و در نهایت با نتیجه ۳:۲ بازی فینال را به Forward Gaming واگذار کرد.

مطلب پیشنهادی:  بازگشت Envy به CS:GO با ترکیبی از بازیکنان آمریکایی

تنها یک تیم دیگر و از ناحیه اروپا شانس حضور در مسابقات ESL One Birmingham 2019 خواهد داشت. بازی فینال اروپا بین Alliance و Old but Gold امروز انجام خواهد شد تا تکلیف تمامی تیم‌های راه یافه به بیرمنگهام انگلیس مشخص شود.

ESL One Birmingham 2019

جمعا ۱۲ تیم در رقابت‌های Birmingham برای دریافت بخشی از جایزه ۳۰۰،۰۰۰ دلاری از تاریخ ۲۸ می تا ۲ ژوئن به مصاف یکدیگر خواهند رفت. ۸ تیم به طور مستقیم دعوت خواهند شد و ۴ تیم دیگر نیز از طریق رقابت‌های انتخابی از مناطق آمریکای شمالی، SEA (جنوب شرق آسیا)، چین و اروپا در این مسابقات حضور خواهند یافت.

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)