تیم Forward Gaming برنده کاپ Qi Invitational Americas شد

Avatar
هادی عبدالهی ۲۱ فروردین ۱۳۹۸

به گزارشی از سایت خبری gosugamers تیم Forward Gaming موفق شد بعد از تغییرات گسترده‌ای که در اعضای تیم دوتا ۲ خود داده بودند، قهرمان Qi Invitational Americas شوند. Qi Invitational Americas تورنمنتی ناحیه‌ای در آمریکای شمالی است که به صورت آنلاین برگزار شده و ۶ تیم شرکت‌کننده در آن برای دریافت بخشی از جایزه ۱۰،۰۰۰ دلاری با یکدیگر رقابت می‌کنند.

در نبرد تورنمنت Americas، اسکواد Forward Gaming به همه اثبات کردند که یک سرو گردن از دیگر رقبای خود بالاتر هستند و قهرمانی بی چون و چرای این تورنمت از آن آن‌هاست. بعد از جاروکردن ۲:۰ تیم J.Strom در براکت پلی آف، آن‌ها موفق شدند در گرند فینال Team Team را با نتیجه ۲:۱ مغلوب کنند و برنده نهایی این تورنمنت محلی آمریکای شمالی شوند.

Forward Gaming کمی بیش از دو هفته پیش بود که اسکواد دوتا ۲ خود را زیر و رو کرده بود. Saahil ‘UNiVeRse’ Arora و Avery ‘SVG’ Silverman از موسسه کنار رفته بودند و Roman ‘Resolut1on’ Fominok هم به از تیم اصلی خارج شده و فعالیتی نخواهد داشت. این سه بازیکن سپس با Kartik ‘Kitrak’ Rathi ،Quinn ‘CC&C’ Callahan و Jingjun ‘Sneyking’ Wu جایگزین شده بودند.

تمام این اتفاقات درست یک روز قبل از رقابت‌های انتخابی و حیاتی MDL Disneyland Major رخ داد که در نتیجه آن اعضای جدید نتوانستند آن طور که باید و شاید با یکدیگر همکاری کنند و نهایتا عملکرد خوبی را به نمایش نگذاشتند.

پس از این موضوع بود که Forward Gaming با عزم و اراده محکمی وارد صحنه رقابت‌ها شد و توانست انتقام خود را بگیرد. آنان موفق شدند نماینده آمریکای شمالی در مسابقات OGA Dota PIT Minor شوند و حالا نیز قهرمانی در تورنمنت دیگری را از آن خود کردند.

مطلب پیشنهادی:  دو تیم آخر راه یافته به مسابقات EPICENTER Major هم مشخص شدند

Forward امشب به میدان مبارزه باز خواهد گشت و در رقابت‌های انتخابی ESL One Birmingham 2019، بار دیگر به مصاف Team Team خواهد رفت.

اعضای حال حاضر Forward Gaming به شرح زیر هستند

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)