تیم Evil Geniuses هم دعوت نامه مسابقات ESL One Birmingham 2019 را قبول کرد

Avatar
هادی عبدالهی ۱۶ فروردین ۱۳۹۸

طبق خبری از سایت gosugamers تیم Evil Geniuses جدیدترین تیم دعوت شده به مسابقات ESL One Birmingham 2019 رشته دوتا ۲ است.

لیست تیم‌های دعوت شده و حاضر در مسابقات ESL One Birmingham 2019 روزبه‌روز در حال افزایش است و در طی چند روز گذشته شاهد دعوت‌شدن تیم‌های شاخص و پرطرفداری از جمله Team Liquid ،ViCi Gaming و… بودیم. اعضای اسکواد EG که اهل آمریکای شمالی هستند، جدیدترین تیم راه یافته به مسابقات ماه آینده شهر بیرمنگهام هستند. حضور جمعی از برترین تیم‌های رشته دوتا ۲ در این تورنمنت که از قضا امتیاز DPC نیز نخواهد داشت، این سری مسابقات را بسیار جذاب کرده است.

Evil Geniuses تا این جای کار فصل بسیار خوبی را پشت سر گذاشته است و موفق شده در دو Major قبل نتایج عالی کسب کند و همین حالا نیز سهمیه حضور در TI9 را کسب بکند. EG در رنکینگ DPC جایگاه چهارم را از آن خود کرده است و قصد دارند تا قبل از پایان فصل DPC، امتیاز و جایگاه خود را ارتقا دهد.

سال گذشته و در طی مسابقات بیرمنگهام، اسکواد قهرمان TI5 یعنی EG عملکرد ناامیدکننده‌ای داشت و نهایتا در جایگاه دهم تا دوازدهم قرار گرفت. با این نتایج کسب شده جای تعجب نبود که Evil Geniuses تصمیم گرفت تغییرات گسترده‌ای در اعضای اسکواد دوتا خود اعمال کند. هیچ شکی نیست که با این روند پیش گرفته، در مسابقات پیش روی ESL One Birmingham 2019 هم عملکرد خوبی را از تیم Evil Geniuses شاهد خواهیم بود.

ESL One Birmingham 2019

تیم‌های مطرح PSG.LGD ،OG ،ViCi Gaming ،Virtus.pro ،NiP ،Liquid و البته EG تا این جای کار به این مسابقات دعوت شده‌اند و ۱ تیم دیگر نیز به زودی دعوت نامه‌ای مستقیم دریافت خواهد کرد. رقابت‌های انتخابی نیز برای تیم‌های از قبل تعین شده در هفته آینده برگزار خواهد شد.

مطلب پیشنهادی:  هدف قراردادن سایت‌های شرط‌بندی CSGO توسط دولت دانمارک

جمعا ۱۲ تیم در رقابت‌های Birmingham برای دریافت بخشی از جایزه ۳۰۰،۰۰۰ دلاری از تاریخ ۲۸ می تا ۲ ژوئن به مصاف یکدیگر خواهند رفت. ۸ تیم به طور مستقیم دعوت خواهند شد و ۴ تیم دیگر نیز از طریق رقابت‌های انتخابی از مناطق آمریکای شمالی، SEA ( جنوب شرق آسیا)، چین و اروپا در این مسابقات حضور خواهند یافت.

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)