تغییراتی بیشتر برای تیم compLexity Gaming

Avatar
هادی عبدالهی ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸

طبق خبری از سایت gosugamers تیم دوتا ۲ موسسه compLexity Gaming روز گذشته Otávio ‘tavo’ Gabriel را به جای عضو آزمایشی و قرضی خود Jaron “monkeys-forever” Clinton برای شرکت در رقابت‌های انتخابی   میجور EPICENTER به تیم آورد.

تیم compLexity Gaming تنها ۳ هفته نیاز داشت تا تغییر دیگری در اسکواد دوتا ۲ خود بدهد. در اواخر آوریل بود که این موسسه آمریکای شمالی اعلام کرده بود که قرار است از Yang “Deth” Wu Heng جدا شوند و Jaron “monkeys-forever” Clinton را به طور آزمایشی و قرضی وارد تیم بکنند. این موضوع درست ۲ هفته پیش از شروع مسابقات MDL Disneyland Paris Major رخ داده بود. همین موضوع باعث شد این تیم نتیجه ضعیفی کسب و جایگاه ۹-۱۲ تورنمنت پاریس را از آن خود کند و حالا در کمتر از ۴ روز پس از پایان میجور پاریس، آنان مجبور شدند Otávio ‘tavo’ Gabriel  را جایگزین monkeys-forever بکنند.

روز گذشته حساب کاربری توییتر compLexity Gaming در پست خود نوشت: « tavodota، به تیم خوش آمدی. این بازیکن از این پس و به طور موقت و به عنوان عضو تیم برای شرکت در رقابت‌های انتخابی میجور Epicenter که از فردا آغاز خواهد شد برای ما بازی خواهد کرد. همچنین از MonkeysDota نیز برای تلاش‌های خود در طی میجور پاریس تشکر می‌کنیم و امید بهترین‌ها را برای او داریم.»

درست یک هفته پیش بود که tavo از تیم Chaos E.C جدا شده بود. این تیم آمریکای جنوبی نیز در میجور دیزنی لند پاریس شرکت داشت ولی عملکرد اصلا خوبی نداشته و در طی راند اول براکت پایینی تورنمنت، از این مسابقات حذف شده و جایگاه ۱۳-۱۶ را به دست آورده بود.

مطلب پیشنهادی:  نتایج مسابقات DreamHack Rio رشته CSGO تا این جای کار

compLexity Gaming قرار است در رقابت‌های انتخابی EPICENTER Major که از امروز آغاز خواهد شد، شرکت کند. تنها دو تیم از آمریکای شمالی می‌توانند در آخرین میجور فصل DPC دوتا ۲ حضور داشته باشند.

اعضای حال حاضر compLexity Gaming به شرح زیر است.

  • Galvin “Meracle” Kang Jian Wen
  • Linus “Limmp” Blomdin
  • Otávio ‘tavo’ Gabriel
  • Zakari “Zfreek” Freedman
  • Adam “Adam” Shah
برچسب ها :