غول‌های Astralis در BLAST Pro Series Madrid مسابقه خواهند داد

Avatar
هادی عبدالهی ۱۷ فروردین ۱۳۹۸

بر اساس خبری از سایت esportsjunkie بهترین تیم دنیا در رشته CS:GO یعنی Astralis، اولین دعوت نامه رسمی مسابقات BLAST Pro Series Madrid را دریافت کرد.

این خبر توسط یکی از ستارگان تیم یعنی Dupreeh و از طریق Twitter اعلام شد. این موضوع قطعا خبری بسیار خوب برای طرفدارن این تیم و جامعه CS:GO خواهد و تمامی علاقه‌مندان به رشته CS:GO دوباره شاهد بازی و نمایش خارق‌العاده این تیم قدرتمند خواهند بود. مسابقات قبل BLAST در سائو پائولو برگزار شد اولین حضور رسمی Astralis بعد از پیروزی و قهرمانی در IEM Katowice بوده است.

این تورنمنت در اسپانیا و در پایتخت این کشور یعنی مادرید در دو روز پیاپی در تاریخ دهم و یازدهم می و در Madrid Arena برگزار خواهد شد. ترتیب‌دهنده و برگزار‌کننده این تورنمنت یعنی شرکت RFRSH Entertainment اعلام کرده است که Prize pool این سری از مسابقات Blast pro مبلغ ۲۵۰،۰۰۰۰ دلار خواهد بود و ۱۲۵،۰۰۰ دلار از آن نصیب تیم قهرمان خواهد شد. استادیوم و مجموعه Madrid Arena می‌تواند میزبان ۱۲،۰۰۰ تماشاگر باشد و فرصتی استثنایی برای اسپانیا است که رشته CS:GO را در منطقه خود ترویج دهد.

RFRSH Entertainment نه تنها مجری تورنمنت است بلکه صاحب اختیار اصلی تیم Astralis و تیم دیگری از رشته League of Legends یعنی Origin نیز هست؛ پس دعوت Astralis و حضور یافتن آنان در این تورنمنت جای تعجب ندارد و تنها دلیلی است که Astralis در سری مسابقات Blast Pro همیشه حاضر بوده است. نکته جالب این جاست که Astralis در ۳ تورنمنت قبلی Blast قهرمان شده و در ۲ تورنمنت دیگر نیز مقام‌های دومی و سومی را کسب کرده است.

مطلب پیشنهادی:  طبق گزارشاتی تغییرات بیشتری برای Overwatch Competitive در راه است

در سال ۲۰۱۸، دانمارکی‌های Astralis به تنهایی موفق شدند قهرمانی در ۱۰ تورنمنت را از آن خود بکنند و رکورد دار شوند. در سال‌های قبل از آن نیز Astralis توانسته بود قهرمان سه Major رشته CS:GO باشد.

تورنمنت قبلی BLAST از تاریخ ۲۲-۲۳ مارس در برزیل برگزار شده بود و Astralis موفق شد که با شکست Liquid در فینال، ۱۲۵ هزار دلار از آن خود بکند.

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)