پیش بینی بازیکنان تیم منتخب فیفا ۱۹ در هفته سی‌وسوم

مهدی عین‌الله زاده
مهدی عین‌الله زاده ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸

امتیاز اسکواد هفته سی‌ودوم : ۱۷/۲۳

ترکیب: ۳-۴-۳

پیش بینی بازیکنان تیم منتخب فیفا 19 در هفته سی‌وسوم

دروازه‌بان

Sergio Rico – GK – OVR 80: بازی آخر هفته‌ای فولام که در آن شاهد درخشش بی‌بدیل گلر این تیم بودیم در پایان با نتیجه کم گل یک بر صفر به سود این تیم به پایان رسید.

آن‌ها که دو هفته‌ای می‌شود دیگر خطر سقوط به دسته پایین‌تر را حس نمی‌کنند در این بازی بدون ترس و جسورانه بازی کردند و در این میان تلاش ریکو برای حفظ کلین شیت‌اش با مجموع ۸ سیو موفق واقعا ستودنی بود.

مدافعان

Daniel Caliguri – RWB – OVR 80: این هفته شالکه با شکست خارج از خانه و ۴ بر ۲ تیم قدرتمند دورتموند تمام امیدهای آنان برای قهرمانی در این فصل بوندس لیگا را بر باد داد.

در این دربی حساس، بازی خشن بازیکنان دورتموند از همان دقایق ابتدایی مشهود بود. در پی همین هم در پایان بازی تعداد بازیکنان این تیم به ۹ کاهش پیدا کرد. می‌شود گفت بازیکنی که از همه بیشتر روی اعصاب دورتموندی‌ها بود کالیگوری بود که در پست دفاع راست بازی می‌کرد.

او که سدی محکم در مقابل بازیکنان دورتموند به حساب می‌آمد توانست در این بازی در عین ناباوری دو گل زده و یک پاس گل هم بدهد تا بازیکن هفته لیگ آلمان هم لقب بگیرد.

Nicolas Nkoulou – CB – OVR 80: به غیر از کالیگوری انتخاب مدافعان تیم منتخب این هفته واقعا کار سختی بود، به خاطر همین هم مجبور شدم تا در این میان انتخاب‌های با ریسک بالا هم داشته باشم.

یکی از این انتخاب‌ها نیکولاس انکولو است. این بازیکن را به خاطر بازی خوبش در بازی خانگی تورینو مقابل آس میلان انتخاب کردم. این بازیکن در پایان عنوان بهترین بازیکن زمین را از آن خود کرد.

 Jonathan Tah – CB – OVR 83: بار دیگر با یک انتخاب ریسکی دیگر به بوندس لیگا باز می‌گردیم. این بار جاناتان تاه را پس از گلزنی و کسب امتیاز ۱.۵ از سایت معتبر کیکر انتخاب کرده‌ایم.

با این آمار خوبی که او به دست آورده بود، برایم جالب بود که او بهترین بازیکن زمین در پایان بازی انتخاب نشد و این عنوان به کوین وولاند رسید.

این هفته با توجه به این موضوع که تعداد زیادی از میدفیلدرها بهتر از وولاند عمل کردند و کاندیداهای مدافع تیم منتخب هم آن قدرها زیاد نبودند، به نظرم فیفا معیار بهترین بازیکن زمین را در مورد جاناتان لحاظ نکند. البته این فقط در حد حدس و گمان است.

میدفیلدرها

Pizzi – RW – OVR 83: پیزی یکی از معدود بازیکنان لیگ پرتغال است که این هفته در لیست پیش‌بینی ما قرار گرفته است. بنفیکا این هفته با برد خارج از خانه و ۴ بر ۱ براگا دست به کار بزرگی زد و نشان داد که حالا حالاها خیال پایین‌آمدن از رتبه نخست لیگ پرتغال را ندارد.

پیزی با زدن دو گل و دادن یک پاس گل در این برد تاثیر مستقیمی داشت. این بازیکن در پایان امتیاز ۹/۱۰ را از سایت Abola دریافت کرد.

Bernardo Silva – CM – OVR 84: بازی من یونایتد در مقابل من سیتی آخرین شانس شیاطین سرخ برای بازگشت به میادین بود که با برد سیتیزن‌ها به پایان ر سید.

آن‌ها این چالش را با گل ابتدایی برناردو سیلوا برای یونایتدی‌ها سخت تر و سخت‌تر کردند. این بازیکن در پایان بازی عنوان بهترین بازیکن زمین را هم به دست آورد.

مطلب پیشنهادی:  نگاهی به استادیوم‌های مسابقات League of Legends

Jonathan Viera – CAM – OVR 85: اولین هتریک از سه هتریک بازیکنان مطرح سوپر لیگ چین را با با هتریک ویرا آغاز می‌کنیم. این میدفیلدر اسپانیایی ۳ گل از ۴ گل بیجینگ را در برد ۴ بر ۱ آن‌ها به ثمر رساند.

Nabil Fekir – CAM – OVR 85: با توجه به این موضوع که روزنامه ورزشی فرانسوی، L’Eqipe، این هفته منتشر نشد، انتخاب آپشن‌ها از لیگ فرانسه با ریسک بالایی همراه بود.

به خاطر همین هم از انتخاب فکیر آن قدرها هم مطمئن نیستم. دو پاس گل این بازیکن در برد ۳ بر ۲ لیون و البته اوورال بالای او چیزهایی بودند که او را در این لیست قرار دادند.

Youcef Atal – LW – OVR 75: این بازیکن که در بازی خانگی آخر هفته نیس در پست غیر تخصصی‌اش یعنی وینگر چپ بازی می‌کرد، نشان داد که از قابلیت‌های بالایی برخوردار است.

این بازیکن هر سه گل بازی و تیمش را در مقابل تیم Guingamp به ثمر رساند که به نظر پشتوانه خوبی برای حضور در تیم منتخب است.

Mohamed Salah – RW – OVR 88: این هفته پس از برد ۵ بر ۰ لیورپول مقابل هادرسفیلد کاندیداهای زیادی برای حضور از این تیم وجود داشتند.

سه مرد کلیدی لیورپول در این بازی طبق معمول رابرتسون، مانه و صلاح بودند. اگر از من بپرسید می‌گویم صلاح با دو گل و یک پاس گل بهترین بازیکن بین این سه بود.

فورواردها

Felipe Caicedo – ST – OVR 77: خب لیست یازده مرد تیم منتخب این هفته را با فلیپ کایسدو به پایان می‌رسانیم. شاید با خودتان فکر کنید تیم منتخب با مهاجم(ان) نه چندان سرشناس که دیگر تیم نیست اما باید بگویم این بازیکن در بازی لاتزیو مقابل سمپدوریا هر دو گل تیمش را به ثمر رساند تا در پایان امتیاز ۷.۵ را از Gazzetta دریافت کند – این بازی با نتیجه ۲ بر۱ به سود لاتزیو تمام شد.

تعویض ها

Campana – CDM – OVR 79: این هفته با توجه به کمبود بازیکنان مدافع و البته دروازه‌بان تعویضی، سعی کردم تا آن جا که می‌شد، محتمل‌ترین آپشن‌ها را برای لیست تعویضی‌های تیم منتخب انتخاب کنم که بیشترین آن‌ها از پست میدفیلد بودند.

دو گل کامپانا از پست دفاع وسط لوانته او را در میان بازیکنان تعویضی قرار داد.

Gustavo Bou – CAM – OVR 77: اگر به خاطر آمار ده بازی برتر از نگاه SS نبود محال ممکن بود او را در این لیست قرار دهم اما با توجه به این موضوع که الکترونیک آرتز نگاه ویژه‌ای به این آمار و ارقام دارد، نمی‌توانم از این بازیکن بگذرم. گوستاوو در بازی آخر هفته تیمش دو گل زد و یک پاس گل هم داد.

Munir – LM – OVR 77: در بازی رایو والکالو مقابل سویا که با نتیجه پرگل ۵ بر ۰ به سود سویا تمام شد، این بازیکن از پست اختصاصی‌اش دو گل زد و یک پاس گل داد.

Eran Zahavi – LW – OVR 80: سوپر لیگ چین این هفته پر از بازیکن خوب برای تیم منتخب بود. بازیکن دیگری که از این لیگ پا به تیم منتخب می‌گذارد، ارهان زهوی است. او توانست از پست وینگر چپ در بازی آخر هفته تیمش هر سه گل تیمش را به ثمر برساند تا این بازی با نتیجه ۳ بر ۱ به پایان برسد.

مطلب پیشنهادی:  پابجی به صورت کامل در کشور نپال بن شد

Geaziano Pelle – ST – OVR 78: بار دیگر سوپر لیگ چین و این بار گزیانو پله. واقعا نمی‌دانم چرا این بازیکن بااستعداد ایتالیایی به سوپر لیگ چین رفت. او این هفته یک هتریک دیگر را در برد ۳ بر ۰ تیمش به نام خود ثبت کرد.

Willam – ST – OVR 75: بازی چاوز مقابل ناسیونال برای هر دو تیم حکم مرگ و زندگی را داشت که با نتیجه قاطع ۴ بر ۱ به سود چاوز به پایان رسید تا این تیم امیدهایش برای ماندن در لیگ اول پرتغال زنده شود. آن‌ها با این برد، ناسیونال را به قعر جدول لیگ پرتغال فرستادند.

ویلیام در این بازی سه گل از چهار گل تیمش را زد تا انتخاب خوبی برای پیش‌بینی تیم منتخب هفته ۳۳ باشد.

Callum Wilson – ST – OVR 78: این بازیکن تیم بورنمورث که در این فصل افت و خیزهای زیادی در بازی‌های خود داشته است به نظر می‌رسد دیگر وقت آن فرا رسیده تا در تیم منتخب قرار بگیرد.

با وجود این که بورنمورث در بازی مقابل ساوتهمپتون با نتیجه ۳ بر ۳ متوقف شد و از این بازی فقط یک امتیاز عایدش شد اما ویلسون با زدن دو گل و دادن یک پاس گل در هر سه گل تیمش تاثیر مستقیم داشت که به نظرم همین بهانه خوبی برای ورود او به تیم منتخب است.

رزروها

Christian Mathenia – GK – OVR 73: این هفته هر دو تیم بایرن مونیخ و دورتموند در بازی آخر هفته بدشانس بودند و هر دوی آن‌ها امتیازها را با تیم مقابل‌شان تقسیم کردند.

بایرن مونیخ با نتیجه ۱ بر ۱ در مقابل نورنبرگ متوقف شد که عملکرد ماثنیا در کسب این نتیجه برای نورنبرگ بسیار مثمرثمر بود. در پایان این بازی سایت کیکر به او مچ ریتینگ ۱ را اهدا کرد که علی‌رغم سیلوربودن این بازیکن در فیفا ۱۹ به نظر پشتوانه خوبی برای رفتن به تیم منتخب به نظر می‌رسد.

Sean McConville – LM – OVR 66: این هفته تیم Accrington با شکست ۵ بر ۱ تیم Argyle پنجمین شکست متوالی این تیم را در این فصل رقم زد.

مک کنویل با زدن ۳ گل و یک پاس گل داد بهترین عملکرد را در این بازی داشت.

Osayamen Osawe – ST – OVR 68: این بازیکن نیجریه‌ای در بازی خارج از خانه تیمش، KFC Uerdingen، هتریک کرد و یک پاس گل هم داد تا این بازی با نتیجه ۴ بر ۲ به سود آن‌ها تمام شود.

کیکر هم پیرو این عملکرد خوب به او عدد ۱ در مچ ریتینگ را داد تا او هم انتخاب خوبی برای پیش‌بینی تیم منتخب ما باشد.

Marc Gual – ST – OVR 70: این بازیکن اسپانیایی در بازی ساراگوسا در مقابل کوردوبا هر سه گل بازی و تیمش را زد تا این بازی از سری لیگ دسته دوم اسپانیا با نتیجه ۳ بر ۰ به سود ساراگوسای میهمان به پایان برسد.

Hamdi Harbaoui – ST – OVR 74: در بازی تیم Waregem در مقابل Cercle Brugge از سری بازی‌های گروهی پلی آف لیگ اروپا که با نتیجه قاطع و پرگل ۶ بر ۲ به سود Zulte Waregem تمام شد، حمدی هتریک کرد تا این تیم پیش از سایر تیم‌ها در گروه A به برد دست پیدا کند.

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)