تیم Ninjas in Pyjamas به مسابقات ESL One Cologne 2019 دعوت شد

Avatar
هادی عبدالهی ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

بر اساس خبری از سایت vpesports روز گذشته تیم Ninjas in Pyjamas پنجمین دعوت نامه رسمی شرکت در مسابقات ESL One Cologne 2019 رشته CS:GO را دریافت کرد.

این اسکواد سوئدی تبار به تیم‌هایی از جمله Astralis ،FaZe ،BIG و Natus Vincere ملحق خواهد شد که طی چند هفته گذشته به این رقابت‌های مهم دعوت شده‌اند. مسابقات ESL One Cologne به قدری مهم و معتبر است که لقب Cathedral of Counter-Strike (لغط Cathedral به معنای کلیسای جامع و مهم‌ترین مکان پرستش برای مسیحیان است. شهر کلن آلمان دارای یکی از بزرگ‌ترین کلیساهای جهان است) را در سال ۲۰۱۹ از آن خود کرده است. این رویداد بزرگ میزبان ۱۶ تیم خواهد بود که ۱۲ اسکواد به طور مستقیم (۷ دعوت نامه باقی مانده) و ۴ اسکواد نیز از طریق رقابت‌های انتخابی وارد آن خواهند شد.

تیم NiP اولین قهرمان سری مسابقات ESL One Cologne بوده‌اند که در سال ۲۰۱۴ برگزار شده بود. آن‌ها در مسابقه فینال به مصاف دیگر تیم سوئدی شاخص CS:GO یعنی Fnatic رفته بودند که در نهایت موفق شدند با نتیجه ۲:۱ آنان را شکست دهند.

این رویداد از تاریخ پنجم لغایت هفتم جولای در آرنا و استادیوم LANXESS آلمان برگزار خواهد شد. ۱۶ تیم از برترین اسکوادهای دنیا برای دریافت سهم بیشتری از جایزه نقدی ۳۰۰،۰۰۰ دلاری یکی از معتبرترین، شاخص‌ترین و قدیمی‌ترین رقابت‌های رشته کانتر استرایک با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

دو تیم فینالیست سال گذشته یعنی Na’Vi و BIG نیز چند هفته قبل به این مسابقات دعوت شده بودند که این موضوع کاملا قابل انتظار بود. با دعوت‌شدن اسکوادهای منتخب و صاحب نام دیگری در طی هفته‌های آینده، این رویداد قطعا یکی از تماشایی‌ترین تورنمنت‌های CS:GO در سال ۲۰۱۹ خواهد شد که هر طرفداری را به وجد خواهد آورد.

مطلب پیشنهادی:  پیوستن LaNm به Royal Never Give Up

تیم‌های حال حاضر ESL One Cologne به شرح زیر است:

  • Astralis
  • FaZe
  • Natus Vincere
  • BIG
برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)