مروری بر تیم‌های شرکت‌کننده در مسابقات OGA Dota 2 Pit Minor

Avatar
هادی عبدالهی ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸

بر اساس گزارش esportsjunkie مسابقات OGA Dota 2 Pit Minor به زودی در کشور کروواسی برگزار خواهد شد. در ادامه به بررسی تیم‌های شرکت‌کننده در این تورنمنت می‌پردازیم.

گروه A

معتقدیم که تیم صعودکننده از گروه A، به احتمال زیاد اسکواد Ninjas In Pyjamas خواهد بود. در حال حاضر و با داشتن ۱۵۷۰ امتیاز DPC، اسکواد NiP جایگاه مستحکمی به عنوان تیم هفتم در رنکینگ جهانی DPC دارد و اگر موفق شود این Minor را برنده شود، قطعا یکی از دعوت‌شدگان به TI9 خواهد بود.

از دیگر تیم‌های برتر و خوب گروه A، اسکواد Gambit Esports است که عملکرد خیلی خوبی طی فصل داشته‌اند. آن‌ها موفق شده بودند در گذشته، جایگاه تیم دوم تورنمنت‌های StarLadder’s ImbaTV Minor و Bucharest Minor را به دست آورند.

تیم چینی تبار RNG که توسط Monet رهبری می‌شود نیز از جمله تیم‌های شرکت‌کننده در Minor کروواسی است. دروغ نیست که بگوییم آنان یکی از تیم‌های ضعیف تورنمنت هستند ولی همیشه جای امیدی برای آن‌ها وجود خواهد داشت.

بهترین تیم اندونزی یعنی BOOM ID نیز در این تورنمنت حضور دارد و باید دید در مقابل تیم‌های برتر دنیا چگونه عمل خواهند کرد.

گروه B

یکی از برترین تیم‌های NA یعنی Forward Gaming در OGA Dota 2 Pit Minor حضور دارد. عملکرد درخشان آن‌ها طی چند وقت گذشته قطعا روحیه بالایی به آنان داده و این تیم رنک دوازدهم DPC را بسیار خطرناک کرده است.

EHOME، دومین تیم چینی شرکت‌کننده در Minor کروواسی است. آنان شروع بسیار خوبی در فصل ۲۰۱۸-۲۰۱۹ داشتند اما موفق نشدند در ادامه عملکرد خود را تکرار کنند. قهرمان Bucharest Minor قطعا برای این تورنمنت برنامه‌های ویژه‌ای خواهد داشت، به خصوص این که با استخدام Ferrari_430، آن‌ها حالا ۳ بازیکن برنده TI در لیست اصلی خود دارند.

مطلب پیشنهادی:  Astralis با شکست MIBR فاتح BLAST Pro Series استانبول شد

Alliance قطعا یکی از غیر قابل پیش‌بینی ترین تیم‌های تاریخ دوتا ۲ است. آنان می‌توانند در یک بازی در مقابل غولی مثل VP پیروز شوند و در بازی بعدی خود، از تیم ضعیفی مانند Winstrike شکست بخورند. باید منتظر عملکرد جالب توجه آنان در این Minor بود.

آخرین تیم گروه B، اسکواد Majestic eSports است. چیز خاصی در مورد آنان نمی‌دانیم ولی جالب است که ببینیم آنان در برابر تیم‌های به نام و شاخص دنیا چگونه ظاهر خواهند شد.

برچسب ها :