تیم دوتا Chaos Esports Club از ناحیه آمریکای جنوبی خارج می شود

Avatar
هادی عبدالهی ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸

بر اساس خبری از سایت vpesports اسکواد دوتا ۲ موسسه Chaos Esports Club شامل جمعی از بهترین بازیکنان آمریکای جنوبی و تعدادی از شناخته شده ترین بازیکنان عرصه بین‌المللی این رشته می‌شود. ولی این طور که مشخص شده است؛ از این پس اسکواد آنان تمامی بازیکنان سابق خود را در اختیار نخواهد داشت و از ناحیه فعلی خود خارج خواهند شد.

در ۱۵ ژانویه ۲۰۱۹، تیم Chaos Esports Club اعضای سابق و بازیکنان گذشته تیم paiN Gaming را به استخدام خود درآورد که در ابتدای فصل و با کسب رتبه چهارم ESL One Hamburg 2018، خود را آماده و قوی نشان داده بود اما عملکرد خوب آن‌ها در ادامه فصل Dota 2 Pro Circuit دوامی نداشت و در اولین Major فصل ۲۰۱۸-۲۰۱۹ در جایگاه تیم‌های ۱۳-۱۶ جای گرفتند. از این به بعد و تا الان، Chaos در تمامی Majorهای رشته دوتا ۲ حضور داشته ولی موفق نشده است جایگاهی بهتر از ۹ الی ۱۲ رده‌بندی به دست بیاورد. با دانستن این موارد و عملکرد گذشته آن‌ها، دلیل تغییرات گسترده این تیم تا حدودی مشخص می‌شود.

در ویدیویی کوتاه که در حساب کاربری این موسسه منتشر شد،Jared ‘pandaeg0’ Fletcher مدیرعامل Chaos توضیح داد که تیم آن‌ها قصد دارد دو بازیکن آمریکای جنوبی تبار خود را مرخص کند و همچنین قصد ترک این ناحیه را نیز دارند. کاملا مشخص است که عملکرد اخیر آن‌ها و حذف‌شدن‌شان از مسابقات در حال برگزاری MDL Disneyland® Paris Major و همچنین دیگر نتایج قبلی‌شان نقش بسزا و عمده‌ای در این تصمیم داشته است. در پستی در وب سایت خود، Chaos نوشت:

مطلب پیشنهادی:  مسابقات تابستانه اروپا EU Summer LCS

«هنوز هم عاشق طرفداران آمریکای جنوبی خود هستیم،اما برآورد هزینه‌ها و ادامه فعالیت خود در برزیل، جدا از هر گونه مشکلات داخل تیمی، بسیار سخت و دشوار بود»

دو بازیکن برزیلی خارج شده از لیست Chaos شامل Otavio ‘tavo’ Gabriel و Danylo ‘Kingrd’ Nascimento می‌شده است که لیست اعضای حال حاضر را به شرح زیر تغییر می‌دهد.

  • William ‘hFn’ Medeiros
  • Aliwi ‘w33’ Omar
  • Rasmus ‘Misery’ Berth Filipsen

 

در ادامه ویدیو نیز توضیح داده می‌شود که آنان قصد دارند به ناحیه اروپا وارد شوند و به زودی بازیکنان جدید خود را اعلام خواهند کرد.

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)