تغییرات موقتی تیم دوتا Alliance

Avatar
هادی عبدالهی ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸

به گزارش سایت خبری gosugamers روز گذشته تیم Alliance شاهد بازگشت دوباره Micke به اسکواد دوتا ۲ خود بوده اما در حال حاضر باید از Madara استفاده بکنند تا qojqva از ریکاوری و روتین بعد از عمل خود مرخص شود. بعضی از طرفداران فکر میکنند که وضعیت حال حاضر اسکواد دوتا Alliance به هم ریخته است به خصوص این که آنان بازیکن بااستعداد و شاخص میدلینر خود را به دلایل پزشکی در اختیار ندارند، اما بازگشت بازیکنی دیگر نوید روزهای بهتری را برای تیم Alliance دارد.

در ماه مارس بود که این موسسه سوئدی تبار اعلام کرد Michael  ‘miCKe’ Nguyen به علت جراحی و مصدومیت فیزیکی برای مدتی از تیم خارج خواهد شد، مشکلی که از سال ۲۰۱۷ گریبان‌گیر این بازیکن بااستعداد بوده است. Omar ‘Madara’ Dabachach اولین کسی بود که برای جایگزینی او داوطلب شد. او در گذشته برای تیم‌هایی از جمله Vega Squadron و Team Lithium بازی می‌کرده است. از زمان پیوستن به او به تیم، Alliance موفق شده بود عملکردی عالی داشته باشد و در مسابقات OGA Dota PIT Minors سوم بشود و جایگاهی نیز در ESL One Birmingham 2019 از آن خود کند.

حالا نیز به نظر می‌رسد نوبت Max ‘qojqva’ Bröcker’ فرا رسیده تا از تیم فاصله بگیرد و استراحت کند. این بازیکن آلمانی تبار انتظار می‌رود برای درمان و جراحی روتینی برای مدت نسبتا کوتاه از رقابت‌های حرفه‌ای فاصله بگیرد.

در حال حاضر، Madara جایگزین qojqva’ خواهد بود و نقش او را در طی ESL One Birmingham 2019 که قرار است تا ۳ هفته آینده برگزار شود اجرا خواهد کرد. همچنین او احتمالا باید در رقابت‌های انتخابی EPICENTER MAJOR و Starladder Minor نیز جایگزین qojqva باشد.

مطلب پیشنهادی:  شروع راند دوم مسابقات the Kuala Lumpur Major

اعضای تیم Alliance به شرح زیر است.

  • Omar ‘Madara’ Dabachach (موقت)
  • Max ‘qojqva’ Bröcker (غیر فعال/ پزشکی)
  • Samuel ‘Boxi’ Svahn
  • Tommy ‘Taiga’ Le
  • Aydin ‘iNsania’ Sarkohi
  • Michael ‘miCKe’ Nguyen
برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)