تیم دوتا ۲ موسسه NaVi تا زمان بهبود SoNNeikO از بازیکن ذخیره استفاده خواهد کرد

Avatar
هادی عبدالهی ۲۰ فروردین ۱۳۹۸

طبق گزارش سایت خبری gosugamers تیم دوتا ۲ موسسه NaVi قصد دارد چند هفته و تا بهبود کامل سلامت Akbar “SoNNeikO” Butaev از بازیکن ذخیره استفاده کند.

موسسه Natus Vincere شب گذشته با انتشار پستی در Twitter خود اعلام کرد که Akbar “SoNNeikO” Butaev تا بعد از پایان مسابقات ESL One Mumbai 2019 از حضور در مجامع حرفه‌ای و بازی‌های رقابتی دوری خواهد کرد. به عبارتی دیگر از تاریخ ۱۶ تا ۲۱ آپریل تیم NaVi بدون حضور SoNNeikO بازی‌های خود را برگزار خواهد کرد. جایگزین او بازیکن روس تبار شاخص یعنی Mikhail “Misha” Agatov خواهد بود که از سال ۲۰۱۵ تا الان در مجامع حرفه‌ای دوتا ۲ این ناحیه فعالیت داشته است.

در مصاحبه‌ای خبری، مدیر تیم NaVi درباره وضعیت حال حاضر تیم و عملکرد چند مدت اخیرشان و همچنین درباره برنامه آینده تیم سخنانی را بیان کرد.

چند ماهه اخیر برای ما خوب نبوده است. گزارشات زیادی را راجع به عدم آمادگی و تمرین نداشتن NaVi برای Major خوانده‌ام. اما می‌خواهم بیان کنم که ما ۲۰ روز قبل از شروع مسابقات شروع به تمرین کرده بودیم و این  در حالی است که ۷ روز گذشته را نیز در اردو آمادگی سنگینی گذرانده بودیم.

با این وجود، مشکلات و خطاهایی در طول تورنمنت رخ داد که باعث شد نتوانیم به هدف مورد نظر خود برسیم. در زمان شرکت در رقابت‌های انتخابی OGA Dota PIT Minor هم بازیکنان از لحاظ روحی خسته و به هم ریخته بودند، بنابراین نتوانستیم حتی کاری که در ذهن داشتیم روی بازی پیاده کنیم. این موضوع باعث ناراحتی و دل شکستگی ما می‌شود اما با این وجود با تمام تلاش راهمان را ادامه خواهیم داد.

اعضای تیم NaVi از قبیل زیر است

  • Vladislav “Crystallize” Krystanek
  • Idan “MagicaL” Vardanyan
  • Evgeniy “Blizzy” Ree
  • Evgenii “Chuvash” Makarov
  • Mikhail “Misha” Agatov (تعویض)
  • Akbar “SoNNeikO” Butaev (موقتا غیر فعال)
مطلب پیشنهادی:  اعلامیه جدید بلیزارد درباره ساختار Esports بازی Hearthstone

 

ESL One Mumbai 2019

از تاریخ ۱۶ تا ۲۱ آپریل، ۱۲ تیم رشته دوتا ۲ برای دریافت بخشی از جایزه ۳۰۰،۰۰۰ دلاری مسابقات وارد بمبئی خواهند شد. ۷ تیم به طور مستقیم به این مسابقات دعوت شده‌اند و پنج تیم دیگر نیز از طریق رقابت‌های انتخابی از مناطق آمریکای شمالی، اروپا/CIS، چین و جنوب شرقی آسیا و یک نماینده از هند به این مسابقات راه یافته‌اند. این مسابقات اولین رقابت‌ و تورنمنت Lan بزرگ و بین‌المللی برگزار شده در هند خواهد بود.

برچسب ها :