موسسه Pittsburgh Knights دو تیم جدید Apex Legends تشکیل می دهد

Avatar
هادی عبدالهی ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸

به نقل از سایت خبری dotesports موسسه Pittsburgh Knights با تشکیل و جمع‌آوری ۲ تیم جدید در رشته Apex Legends، قصد دارد فعالیت خود را در زمینه بازی‌های بتل رویال گسترش دهد. یکی از تیم‌ها به اسم Gold Knights نماینده آمریکای شمالی، و دیگری به اسم Black Knights نماینده اروپا خواهد بود.

اسکواد Gold Knights را بازیکنانی از قبیل Haris “Hodsic” Hodzic ،Samuel “zaphehe” Lohi و Tyler “Sickks” Clark شامل خواهند شد که تجربیات ارزشمندی در زمینه مسابقات و رقابت‌های حرفه‌ای در گذشته کسب کرده‌اند. Hodsic در سخنانی گفت:« بازی Apex با ویژگی‌های جدید خود در زمینه حرکات فوق سریع کاراکترها، ماهیت جالب اسلحه‌ها و داشتن شخصیت‌های متفاوت با خصوصیات متمایز به سرعت توجه مرا به خود جلب کرد. این بازی برای شما ابزارها و موقعیت‌های بسیاری فراهم می‌کند که می‌توانید با استفاده به موقع و هوشمندانه از آن‌ها، حریف خود را زمین‌گیر کنید و این حسی است که هیچ وقت تکرای نمی‌شود و عاشق آن هستم»

از طرفی دیگر، تیم Black Knights شامل بازیکنانی مانند Davy “Forcie” Buijtenhek ،Kevin “LCKWD” Vellinga و Samuel “Maverick” Cline خواهد بود. این ۳ بازیکن بریتانیانی و هلندی تبار، بیش از یک سال است که مشغول بازی با یکدیگر هستند و در طی این مدت موفق شده‌اند تجربه و مهارت‌های بی‌نظیری در بازی‌های سبک بتل رویال کسب بکنند. LCKWD و Maverick در گذشته در رقابت‌های انتخابی لیگ اروپا در رشته PlayerUnknown’s Battlegrounds شرکت کرده و موفق شده بودند جزء ۵ اسکواد برتر شوند و حالا نیز خود را برای ورود به عرصه رقابتی Apex آماده می‌کنند.

مطلب پیشنهادی:  ربودن جام قهرمانی WSOE 6 توسط J.Storm

Jonathan Oh مدیر مسئول بخش فعالیت‌های موسسه Pittsburgh Knights در سخنانی گفت: «با پیشرفت روزافزون بازی Apex، قصد داشتیم که دو چندان سود بکنیم و برای همین تصمیم گرفتیم در هر دو ناحیه اروپا و آمریکا، تیم‌های متفاوتی تشکیل دهیم»

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)