سال‌روز ده سالگی FUT و دست و دلبازی فیفا برای این روز

مهدی عین‌الله زاده
مهدی عین‌الله زاده ۰۸ فروردین ۱۳۹۸

فیفا آلتیمیت تیم، محبوب‌ترین حالت بازی فیفا، به ده سالگی خود نزدیک می‌شود و به همین مناسبت برای این هفته ماموریت‌ها و جوایز متنوعی برای دوستداران این بخش توسط فیفا در نظر گرفته شده است.

با شروع ۲۲ مارس، اسکواد “What If” که تمرکز اصلیش بر روی تغییرات پست‌ها، پست‌های پیشین بازی شده، و بازیکنان شاغل در پست‌های خارج از باشگاه – مثلا پست‌‌هایی که در آن‌ها برای تیم ملی کشورشان بازی می‌کنند است، در غالب ۲۱ آیتم مخصوص قابل پک و به مناسبت تولد ده سالگی فیفا آلتیمیت تیم وارد بازی می‌شود.

اما این پک‌ها مثل آن پک‌های همیشگی نیستند و در آن‌ها از آیتم‌های متنوعی استفاده شده است. این ۲۱ آیتم چالش ساخت اسکواد شامل ۱۰ پریم آیکن مومنتز، ۶ بازیکن دیگر مخصوص ده سالگی فیفا آلتیمیت تیم و ۵ بازیکن “Anniversary” خواهند بود.

فیوریت‌های کمیته نیز برای بار دیگر و در قالب فلش بک، Premium SBC یا بازیکنان فیفا آلتیمیت تیم مخصوص تولد همگی در طول ۱۰ روز پارتی مجازی تولد فیفا آلتیمیت تیم قابل دسترسی خواهند بود.

در این ده روز همچنین می‌توانید بازیکنان مورد علاقه‌تان را از طریق انجام ماموریت‌های هفتگی – چیزی شبیه به همان پروموی کارنیبال – دریافت کنید.

شش بازیکن دیگر به این بازیکنان – ۴ بازیکن به مناسبت تولد و بازیکن سال‌روز یا همان Anniversary Player- اضافه خواهند شد.

برای اولین بار در ادوار گذشته و نه در تورنمنت‌های فیفا، شما می‌توانید از طریق توئیچ شاهد استریم‌های پنج نام بزرگ در دنیای فیفا: Castro 1021 ،Bateson87 ،AA9Skillz ،ProownezHD ،Bruce Grannec به صورت آنلاین باشید.

مطلب پیشنهادی:  اخبار مسابقات جهانی League of Legends سال 2018 (پانزدهم اکتبر)

برای این کار باید از لینک کردن اکانت توئیچ خود به EA یا ASAP اطمینان حاصل کیند. استریم‌های مذکور انتظار می‌رود در روز ۲۲ مارس بین ۶ بعد از ظهر تا ۱۰ شب به وقت GTM پخش شوند.

فیفا همچنین دست به کار بزرگ و دست و دلبازانه‌ای زده و جوایزی را بر حسب روزهای بازی شده بخش آلتیمیت تیم به کاربران اختصاص داده است که از قرار زیر هستند:

روزهای بازی شدهجایزه
۱ – ۸Custom Kit
۹ -۵۵Jumbo Premium Gold

Pack + Custom Kit

۵۶ – ۱۱۵Prime Gold Players

Pack + Custom Kit

۱۱۶ – ۱۶۲ + Rare Mega Pack

Custom Kit

۱۶۳+ + Ultimate Pack

Custom Kit

ممکن است فکر کنید هنوز سیل جوایز فیفا برای این روز هنوز به پایان نرسیده است، که خب حق هم دارید، پس با ESNews در ادامه گزارش‌های مربوط به این بخش همراه باشید.

 

منبع: Futhead

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)