توقف کار سازمان Forward Gaming اعلام شد : اوضاع نامشخص بازیکنان FWD

Avatar
ادوین آزادمهر ۰۱ مرداد ۱۳۹۸

ظاهرا روزهای شوم بازیکنان تیم Forward Gaming حتی با صعود به مسابقات TI9 به پایان نرسیده است و سازمان Forward Gaming بعد از صعود این تیم به TI9 همکاری خود را بازیکنان این تیم را به اتمام رسانده است.

این اتفاق گرچه غیر قابل باور است اما بعد از تلاش های زیاد و عملکرد زیبای CCnC و Yawar و صعود این تیم به TI9 رئیس این سازمان اعلام کرده است که چرا این سازمان کار خود را در رشته دوتا۲ به پایان رسانده است.

در اعلانیه منتشر شده گفته شده است که :

در ماه های گذشته جلسه ای بازیکنان در مورد اوضاع شرکت گذاشته شد و به بازیکنان اعلام کردیم که احتمال دارد که این سازمان بعد از میجور Epicenter کار خود را متوقف کند. با وجود این حرف گفته شده سازمان ما تصمیم گرفت تا پایان مرحله انتخابی TI9 به کار خود ادامه دهد تا شاید در این مدت راهی برای حل مشکلات پیش آمده پیدا شود اما متاسفانه این اتفاق رخ نداد.

مدیر این سازمان در ادامه صحبت‌های اعلام کرد است که این سازمان قادر به پوشش و حمایت بازیکنان نیست و حقوق ماه قبل بازیکنان پرداخت نشده است.

با این حساب تمامی فعالیت‌های این سازمان متوقف شده است و کارکنان این شرکت نیز دیگر هیچ فعالیتی ندارند.

بازیکنان این تیم نیز در حال حاضر هیچ ارتباطی با تیم‌های دیگر نداشته‌اند اما اتفاق عجیبی نیست اگر این تیم را با نام جدیدی در مسابقات شاهد باشیم چرا که با توجه به نزدیک بودن TI9 تیم‌های زیادی مایل به جذب این پنج بازیکن هستند.

مطلب پیشنهادی:  رئیس بخش مالی Activision Blizzard به Netflix پیوست
برچسب ها :