تغییر اکونومی در به‌روزرسانی جدید بازی CSGO

Avatar
هادی عبدالهی ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸

شرکت ولو به‌روزرسانی جدیدی برای Counter-Strike: Global Offensive منتشر کرد که شامل عوض‌شدن قابل توجه اکونومی بازی است و همچنین مود Danger Zone و UI بازی را نیز دست‌خوش تغییر قرار می‌دهد.

اکونومی

از این پس، تیم‌ها دیگر نمی‌توانند مقدار loss bonus (مقدار پول اضافه‌ای که در صورت شکست‌خوردن در راند بعدی دریافت می‌کنند) خود را برای چندین راند حفظ بکنند. این بدین معنی است که اگر تیمی در بیشترین حالت loss bonus یعنی ۳۴۰۰ دلاری در راندی پیروز شود، در راند بعد مقدار کمتری پول یعنی ۲۹۰۰ دلار دریافت خواهد کرد. این ویژگی بارها توسط بازیکنان و حتی چهره‌های مشهور این بازی درخواست شده بود که پس از مدت‌ها بالاخره به بازی آمد.

این آپدیت اکونومی بازی را تصحیح می‌کند. در حالت قبل، تیمی که به صورت مداوم شکست می‌خورد و به اصطلاح چندین losing streak داشت، می‌توانست مقدار زیادی پول جمع کند و پس از بردن چندین راند، اکونومی بازی را کاملا در اختیار خود بگیرد.

Danger Zone

ولو در آپدیت‌های اخیر خود سعی داشته تا همیشه و به طور پیاپی مود بتل رویال خود را آپدیت کند. در این به‌روزرسانی جدید ولو آیتمی جدید به اسم Drone Pilot را اضافه کرده است. از این پس بازیکنان می‌توانند با خرید این آیتم توسط تبلت خود، از آن به عنوان ابزار جاسوسی استفاده بکنند و علاوه بر آن بتوانند آیتم‌های مختلفی را هم در طول نقشه بازی جابه‌جا کنند.

این آپدیت همچنین باگ مربوط به Taser را نیز رفع کرده است و حالا فقط می‌توانید با آن Crateها را باز کنید.

مطلب پیشنهادی:  اخبار مسابقات جهانی League of Legends سال 2018 (اول اکتبر)

منو بازی

از این پس می‌توانید برنامه زمانی و تاریخ برگزاری تورنمنت‌های حرفه‌ای و Lan بازی را از طریق خود بازی و بخش Watch آن دنبال کنید. رویدادهای لیست شده در سایت HLTV در این قسمت نمایش داده می‌شوند. بازیکنان همچنین می‌توانند با به کارگیری ویژگی جدید اضافه شده یعنی Looking to Play، وضعیت خود را به دیگر دوستان‌شان اطلاع دهند.

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)