طبق گزارشاتی تغییرات بیشتری برای Overwatch Competitive در راه است

Avatar
هادی عبدالهی ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

طبق خبری از سایت dexerto با توجه به اطلاعات درز شده توسط Rod ‘Slasher’ Breslau، احتمال دارد تغییرات بیشتری برای بخش Competitive یا همان بازی‌های رقابتی و رنک بازی اورواچ در راه باشد. روز دوشنبه ۲۹ آوریل بود که اورواچ اعلام کرد تغییراتی در زمینهٔ گروه‌شدن بازیکنان در فصل ۱۶ بازی و در بخش Comp داده است. تغییراتی که خصوصاً بازیکنان سطح بالا و Grandmaster (4000 به بالا) را در بر می‌گیرد.

نظرتان مختلف موافق و مخالفی نسبت به این موضوع وجود داشت اما اکثریت افراد خوش‌حال بودند که اورواچ بعد از مدت‌ها بالاخره تصمیم گرفته کاری انجام داده و تجربه رنک‌محور بهتری برای بازیکنان خود فراهم کند. مدت‌ زمان زیادی بود که بازیکنان از مشکلات Comp ناراضی بودند و حتی به خاطر همین، بازی را ترک کرده بودند.

تغییرات بیشتری راهی Comp است؟

در ۳۰ آوریل، Slasher اعلام کرد که طبق گزارش عوامل داخلی و نزدیک به او، تائید می‌کند که موضوع Stacking و گروه‌نشدن بیشتر از ۲ بازیکن گرند مستر با یکدیگر، اولین برنامه اورواچ برای اعمال تغییراتی بسیار بیشتر و گسترده‌تر است که راهی Competitive Overwatch خواهند شد.

Slasher همچنین بیان داشت که بسیاری از تغییرات پیش رو، همان‌هایی هستند که او در گذشته راجع به ایشان صحبت کرده بود. تغییراتی ازجمله قفل‌شدن نقش‌ها به حالت ۲/۲/۲، مچ‌هایی بر اساس نقش یا آپشن تک نفره بودن.

توسعه‌دهندگان اورواچ در گذشته گفته بودند که قصد ندارند هیچ گونه سیستمی که بازیکنان را مجبور به بازی کردن به طور خاصی بکنند به بازی بیاورند. این که دقیقا چه تغییراتی راهی بازی هستند مشخص نیست ولی Slasher اشاره کرد که به زودی اطلاعات بیشتری منتشر خواهد شد.

مطلب پیشنهادی:  نخست وزیر دانمارک تیم کانتر استرایک Astralis را «الگوی نمونه» توصیف کرد

وضعیت قسمت بازی‌های رقابتی (Competitive play) اورواچ اصلا جالب نیست و تاثیرات بسیار بدی روی بازیکنان و پلیر بیس بازی گذاشته است. از ترکیب تیم‌های بسیار بد گرفته تا هم‌تیمی‌های غیر قابل تحمل که هیچ گونه همکاری با دیگران ندارند؛ بخش رقابتی اورواچ به جک و Meme خنده‌داری برای بازیکنان جدی و قدیمی‌تر تبدیل شده است.

باید منتظر بود و دید آیا تغییرات جدید می‌تواند این وضعیت را تغییر دهند یا خیر.

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)