ترکیب تیم Fnatic قبل از شروع TI9 تغییر کرد : حضور Jabz به عنوان کری تیم

Avatar
ادوین آزادمهر ۱۸ تیر ۱۳۹۸

تیم Fnatic که با روند خوب خود موفق به کسب جواز حضور مستقیم در مسابقات TI9 شده بود در روستر خود تغییراتی را اعمال کرد و با توجه به این که DPC Point کافی را داراست همچنان جایگاه خود را در مسابقات در دست دارد. بازیکن MP اعلام کرد که برای مدتی از میادین مسابقات دور خواهد شد و غیر فعال خواهد بود و از سمتی دیگر Jabz به رول کری رفت. همچنین مربی این تیم یعنی DuBu به عنوان ساپورت در این تیم بازی خواهد کرد.

ظاهرا این تصمیم‌ها بعد از نتایج تیم در مسابقات Dream League Season 11 و کسب رتبه ۱۳ تا ۱۶ در مسابقات MDL Disneyland Major و Epicenter Major گرفته شده است چرا که این تیم بعد از میجور Dream League نتایج ناامیدکننده‌ای را کسب کرد و این تغییرات شاید بتواند سرنوشت این تیم در مسابقات TI9 را تغییر بدهد.

این تیم بعد از مسابقات Epicenter Major موفق به کسب ۳۵۲۵ امتیاز شد و حالا بعد از این تغییرات ۲۰ درصد از امتیازات خود را از دست می‌دهد اما این کاهش امتیاز هیچ تاثیری در ادامه این تیم در مسابقات نمی‌گذارد و این تیم با ۲۸۸۰ امتیاز همچنان دعوت مستقیم مسابقات را در دست دارد.

این تیم دومین تیمی است که بعد از کسب سهمیه مسابقات TI در روستر خود تغییراتی ایجاد کرده است و قبل از این تیم شاهد جدایی Matumbaman از تیم Liquid بعد کسب جواز حضور در مسابقات TI9 بودیم.

با این تغییرات تیم Fnatic با بازیکنان Jabz ,Abed ,iceiceice ,DJ و DuBu در مسابقات TI9 حاضر می‌شود و باید دید روند این تیم در مسابقات با تغییرات ایجاد شده چگونه خواهد بود.

مطلب پیشنهادی:  تیم‌های حذف شده از ESL One Katowice تا به این جای کار
برچسب ها :