بلیزارد اینترتینمنت بازگشت جام جهانی اورواچ را نوید داد

Avatar
هادی عبدالهی ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۸
  • شرکت بلیزارد اینترتینمنت (Blizzard Entertainment) امسال چهارمین سری از مسابقات جام جهانی اورواچ (Overwatch World Cup) میزبانی خواهد کرد.
  • این تورنمنت، تماما در طی هفته برپایی بلیزکان (BlizzCon)، در آناهیم کالیفرنیا برگزار خواهد شد.
  • سال‌های گذشته، بازی‌های مرحله گروهی در چندین کشور مختلف برگزار می‌شد که استیج نهایی آن در طی بلیزکان (BlizzCon) بود.

 

بر اساس خبری از سایت esportsobserver مسابقات بین‌المللی Overwatch World Cup برای چهارمین بار بازگشته و قرار است طی همایش سالیانه شرکت بلیزاد اینترتینمنت یعنی BlizzCon امسال برگزار شود. همان طور که از اسم مسابقات مشخص است، هر تیم نماینده ناحیه و کشور خود خواهد بود که بازیکنان آن از بین چهره‌های شاخص مسابقات Overwatch League ،Contenders و لدر و رنکیننگ داخل بازی انتخاب خواهند شد.

این تورنمنت امسال در آناهیم کالیفرنیا و در طی هفته برپایی همایش بلیزکان (BlizzCon) یعنی از ۲۸ اکتبر، برگزار خواهد شد. ۱۰ تیم برتر بر اساس عملکرد آن‌ها در سالیان گذشته به رایگان به این مسابقات دعوت خواهند شد و تمامی هزینه‌های آنان از قبیل بلیط سفر و مخارج اقامت‌شان توسط شرکت بلیزارد (Blizzard) تامین خواهد شد. کشورها و تیم‌های دیگری نیز که قصد شرکت در این دوره از مسابقات را داشته باشند می‌توانند با هزینه خود در این رقابت‌ها شرکت کنند. البته طبق اعلامیه منتشر شده توسط بلیزارد، بخشی از هزینه هتل‌ها و اقامت آنان پرداخت خواهد شد.

سال گذشته، بازی‌های مرحله گروهی در ۴ کشور مختلف یعنی فرانسه، کره جنوبی، تایلند و ایالات متحده برگزار شد که تنها استیج نهایی و مرحله پایانی آن در طی همایش بلیزکان بود.

مطلب پیشنهادی:  تیم Ninjas in Pyjamas قهرمان مسابقات OGA Dota PIT Minor شد

سال‌های گذشته، مسابقات جام جهانی فرصتی عالی و موقعیتی بی‌نظیر برای فرنچایزها و تیم‌های حاضر در OWL (Overwatch League) بود که می‌توانستند با شناسایی بازیکنان و استعدادهای برتر، تیم جدیدی برای خود تشکیل دهند. اوایل امسال بود که اکتیویژن بلیزارد (Activision Blizzard) اعلام کرد که Overwatch League تیم جدیدی برای سال ۲۰۲۰ قبول نمی‌کند. از دلایل این موضوع این بود که تیم‌های حاضر در لیگ و موسسات حامی آن‌ها بتوانند برای سیستم home-away ( برگزاری بازی‌ها در شهر سکونت هر تیم) برنامه‌ریزی دقیق‌تر و بهتری داشته باشند.

برچسب ها :