شرکت Riot Games فرمت برگزاری MSI 2019 را اعلام کرد

Avatar
هادی عبدالهی ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۸

طبق گزارش سایت خبری esportsjunkie مسابقات Mid Season Invitational یا به اختصار MSI دومین مسابقه رده بالا و معتبر بین‌المللی بعد از رقابت‌های قهرمانی جهان در رشته League of Legends است. این تورنمنت جذاب، هر ساله بعد از پایان یافتن بخش بهاره لیگ‌های بزرگ دنیا و مشخص‌شدن قهرمانان هر کدام، برگزار می‌شود. Prize pool مسابقات هم ۱ میلیون دلار در نظر گرفته شده و هیچ تیمی دست خالی از این رقابت‌ها خارج نخواهد شد.

تیم‌هایی که بتوانند جزء ۴ اسکواد برتر این تورنمنت قرار بگیرند، می‎توانند جایگاهی برای یکی از تیم‎های ناحیه خود در مسابقات جهانی که در پاییز برگزار خواهد شد رزو کنند.

استیج play-in از تاریخ ۱ تا ۷ می در شهر Ho Chi Minh برگزار خواهد شد. در ۴ روز ابتدایی، راند اول استیج play-in برگزار می‌شود و تعدادی از برترین تیم‌های دنیا برای کسب جواز حضور در فاز دوم تورنمنت با یکدیگر رقابت می‌کنند.

از تاریخ ۵ لغایت ۷ می، دومین راند استیج play-in برگزار خواهد شد و برنده راند اول، به مصاف قهرمان لیگ‌های LMS و LCS خواهد رفت. بازی‌های این استیج به صورت ۵ راندی خواهند بود.

بعد از پایان راند دوم، تیم‌های برنده به رویداد اصلی که از تاریخ ۱۰ تا ۱۴ می‌خواهد بود راه می‌یابند. تنها ۸ تیم قادر خواهند بود در این مرحله حضور یابند که ۶ تا از آن‌ها از LCK، LPL و LEC خواهند بود و ۲ تیم دیگر نیز از برنگان راند دوم استیج play-in انتخاب خواهند شد.

از بین ۸ تیم، تنها ۴ اسکواد به مرحله حذفی خواهند رسید. برای جذابتر شدن رقابت‌ها،تیم‌هایی که بتوانند بازی‌های خود را زود تر به پایان برسانند، می‌توانند حریف راند بعدی خود را انتخاب بکنند.

مطلب پیشنهادی:  ثبت رسمی Faker در تالار بزرگان Esport

استیج نهایی نیز از تاریخ ۱۷ تا ۱۸ می برگزار خواهد شد و ۴ تیم راه یافته برای رسیدن به گرند فینال با یکدیگر رقابت خواهند کرد. مسابقات نیز به صورت Bo5 برگزار خواهد شد.

برچسب ها :