برگزاری مسابقات DreamHack Masters Malmö در ماه اکتبر امسال

Avatar
هادی عبدالهی ۲۸ فروردین ۱۳۹۸

طبق خبری از سایت esportsranks مسابقات DreamHack Masters Malmö قرار است در ماه اکتبر ۲۰۱۹ برپا شود. سری تورنمنت‌های DreamHack یکی از سطح بالاترین و با پرستیژترین تورنمنت‌های رشته CS:GO است که قرار است این بار در شهر Malmö سوئد میزبان طرفداران این بازی باشد.

مسابقات DreamHack Masters Malmö دومین رقابت‌های برگزار شده DreamHack در سال ۲۰۱۹ خواهد بود. اولین تورنمنت آن، DreamHack Masters Dallas بود که در اواخر می برگزار شد. درست مانند رویداد دالاس، این تورنمنت نیز جزء فصل دوم Intel Grand Slam خواهد بود. در این تورنمت شاهد مبارزه ۱۶ تیم رشته CS:GO خواهیم بود که برای دریافت بخش بیشتری از جایزه ۲۵۰،۰۰۰ دلاری مسابقات با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

شهر Malmö از آن جایی که میزبان اولین رویداد DreamHack Masters در سال ۲۰۱۶ بوده، برای طرفداران رشته CS:GO خاطره‌انگیز و به یاد ماندنی شده است. درست یک سال بعد بود که این سری مسابقات دوباره یه این شهر بازگشت. اما در سال ۲۰۱۸ خبری نبود و دو رویداد DreamHack در شهرهای مارسل و استکهلم برگزار شود.

از زمان برگزاری مسابقات CS:GO در این شهر در سال ۲۰۱۷ و قهرمانی G2 Esports، چیزهای زیادی دستخوش تغییر شده است. برای مثال تیم G2 دیگر مانند قبل نیست و تقریبا از استیج‌های رقابتی مهم کنار رفته است و در حال حاضر جزء تیم‌های سطح پایین این رشته قرار دارد و به جای آن Team Vitality جایگاه اسکواد اول و برتر فرانسه را تسخیر کرده است. مورد دیگر آن است که تیم‌هایی از جمله North ،Gambit Esports و Ninjas in Pyjamas هم دیگر در استیج حرفه‌ای رشته CS:GO آن تیم‌های قدرتمند گذشته نیستند.

مطلب پیشنهادی:  انتقال Huhi به تیم آکادمی 100thieves برای هفته پیش رو LCS

در این بین، تیم قدرتمند Astralis موفق شده که جایزه فصل اول Intel Grand Slam  را از آن خود کند و در حال حاضر برترین تیم دنیا لقب بگیرد. تیم‌هایی از جمله Natus Vincere ،Team Liquid و FaZe Clan نیز پشت سر Astralis در حال پیشروی هستند و می‌توانند تهدیدی برای غول‌های دانمارکی باشند.

مسابقات DreamHack Masters Malmö ۲۰۱۹ از ۱ لغایت ۶ اکتبر یعنی در طی جشن Game Week شهر Malmö برگزار خواهد شد.

برچسب ها :