بررسی win rate چمپیون جدید بازی لیگ آو لجندز

Avatar
هادی عبدالهی ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸

بر اساس خبری از سایت dexerto جدیدترین چمپیون لیگ آو لجندز (League of Legends) یعنی Yuumi در ۱۴ می به طور رسمی بر روی سرورهای پابلیک بازی منتشر شد اما تا به امروز بازیکنان موفق نشده‌اند موفقیت‌های قابل توجهی با استفاده از این چمپیون، خصوصا در بازی‌های رنکینگ و سطح بالا کسب بکنند.

یوومی؛ گربه‌ی جادویی (Yuumi the Magical Cat) آخرین شخصیت قابل بازی اضافه شده به جمع چمپیونی بازی محبوب لیگ آو لجندز است. Yuumi، گربه‌ای کوچک است که بر روی کتاب جادویی خود سوار می‌شود و به طور خاص برای بازی‌کردن در نقش ساپورت طراحی شده است.

اضافه‌شدن چمپیونی جدید به بازی همیشه زمانی هیجان‌انگیز برای طرفداران لیگ آو لجندز بوده و طی هفته‌ی انتشار او، بازیکنان بسیاری بدون شک برای تست‌کردن Yuumi به سرعت وارد بازی شده بودند.

اما متاسفانه کسانی که به سرعت او را Lock in کرده‌اند، احتمالا با نتیجه دلپذیری که انتظار آن را داشتند مواجه نشده‌ بودند. طبق LoLalytics، وین ریت (win rate) چمپیون Yuumi در طی روز اول انتشار آن در بازی‌های رنکینگ سطح پلتنیوم و بالاتر، چیزی حدود ۲۹.۷۱ درصد بوده است. وین ریتی که کمترین مقدار ممکن در بین چمپیون‌های تازه عرضه شده و یا ریورک شده، از زمان انتشار بازی لیگ آو لجندز تا به الان است.

نکته مثبت ماجرا این است که رایوت گیمز (Riot Games) این موضوع را در نظر گرفته و قصد دارد تغییرات و بهبودهایی را در پچ بعدی بر روی Yuumi اعمال کند اما این که به‌روزرسانی بعدی که قصد باف‌کردن او را داشته باشد کی منتشر خواهد شد، توسط رایوت مشخص نشده است.

مطلب پیشنهادی:  نتایج روز اول براکت بالایی مسابقات MDL Disneyland Paris Major

در این بین، تعدای از بازیکنان لیگ آو لجندز پیشنهاد جالبی را مطرح کرده‌اند که شامل بن‌کردن مستقیم این چمپیون در تیم خود در بازی‌های رنک می‌شود تا حداقل مطمئن باشند کسی‌نتواند شانس پیروزی تیم‌شان را در بازی حساس رنک کاهش دهد که در عمل روشی منطقی و مطمئن به نظر می‌رسد!

آیا شما از این چمپیون استفاده می‌کنید یا ترجیح می‌دهید آن را بن کنید؟ نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید.

برچسب ها :