برد Team Liquid و کام بک عالی آن‌ها در برابر TSM در فینال فصل بهاره LCS

Avatar
هادی عبدالهی ۲۶ فروردین ۱۳۹۸

بازی روز گذشته این دو تیم مطرح، به عقیده بسیاری از علاقه‌مندان رشته League of Legends، یکی از مورد انتظارترین و جذاب‌ترین بازی‌های تاریخ آمریکای شمالی بوده است. Team Liquid و TSM هر دو در اوج آمادگی خود قرار داشتند و مدت‌ها بود که خود را آماده نبردی سخت و جانانه با یکدیگر کرده بودند. تلاش و کوشش اعضای هر دو اسکواد ستودنی بود و بازیکنان دو تیم از هیچ چیزی برای برد دریغ نکردند. همین موضوع، این مسابقه را به راحتی جزء یکی از به یاد ماندنی‌ترین بازی‌های فینال رشته LoL در چند ساله اخیر تبدیل می‌کند که نهایتا هم افتخار برد آن نصیب Team Liquid شد.

در تمامی ۵ راند بازی انجام شده، نبردی فوق‌العاده جذاب را از این دو تیم قدرتمند و شاخص آمریکایی شاهد بودیم که هر کدام برای دستیابی هر چه بیشتر به کنترل نقشه بازی، خود را به آب و آتش می‌زدند. در راند ۱ و ۲ عملکردی درخشان و ستودنی از اسکواد TSM و چندی از بازیکنان تازه وارد آن‌ها باعث جلوافتادن آنان شد.

اما Liquid به این سادگی‌ها آماده تسلیم‌شدن نبود. با جمع‌کردن قوای خود و تمرکز هر چه بیشتر روی کار تیمی و Macro پلی خود، Liquid موفق شد TSM را غافلگیر کند و در راندهای ۴،۳ و ۵ آنان را در هم کوبد. درخشش و تاثیرگذاری Jake “Xmithie” Puchero در نقش Jungler و با هیرو Skarner یکی از هایلایت‌های Liquid در طی کام بک بی‌نظیر خود و از طرفی دیگر، استفاده به موقع و دقیق از تلپورت‌ها نیز کمک به سزایی در رسیدن به این مهم کرد.

مطلب پیشنهادی:  نتایج روزهای چهارم و پنجم Epicenter Major : تیم OG قدرتمند‌تر از همیشه

با این پیروزی Team Liquid موفق شد سومین جام خود را به صورت پیاپی دریافت کند و Yiliang “Doublelift” Peng نیز ششمین عنوان قهرمانی LCS خود را به دست آورد. حالا Liquid باید به فکر مسابقات مهم پیش روی خود یعنی ۲۰۱۹ Mid-Season Invitational باشد که قرار است طی رقابتی سخت با بهترین تیم‌های مناطق مختلف جغرافیایی دنیا دست و پنجه نرم بکنند.

برچسب ها :