برد بی‌دغدغه Team Liquid در مقابل FlyQuest و راه‌یابی به فینال دوره بهاره مسابقات LCS

Avatar
هادی عبدالهی ۲۰ فروردین ۱۳۹۸

به نقل از سایت dotesports بعد از استخدام بازیکن Mid laner سرشناس یعنی Nicolaj Jensen در offseason، انتظار می‌رفت که Team Liquid به سوپر تیمی بی رقیب در آمریکای شمالی تبدیل شود. آنان تا حدود زیادی این رویا را محقق کردند و در نیمه اول ۲۰۱۹ LCS Spring Split عملکرد عالی داشته و موفق شدند کاملا مسلط ظاهر شده و تمامی انتظارات را برآورده کنند.

اما متاسفانه Liquid نیم فصل دوم LCS Spring Split را با نتیجه نه چندان جالب ۱-۱ (۱ برد و ۱ باخت) آغاز کرد و این روند حتی بدتر هم شد. بعد از این که هفته بعدی را با نتیجه بسیار بر ۲-۰ به پایان بردند، بسیاری از علاقه‌مندان به این فکر افتادند که شاید انتظارات خود را از Liquid بسیار بالا برده‌اند و این تیم به اندازه کافی قدرتمند نیست. اما Liquid در ادامه با عملکرد عالی خود، دهان همه را بسته نگه داشت.

Team Liquid موفق شد در بازی روز گذشته در مرحله نیمه نهایی، کار تیم حریف یعنی FlyQuest را به سرعت یکسره کند و پیروز میدان شود. در این مسابقه شاهد عملکرد خونسردانه، حرفه‌ای و حساب شده‌ای از این تیم سطح بالای آمریکایی بودیم که موفق شد در ۳ بازی کوتاه حریف خود را خاک مال کند، بودیم. همکاری و بازی تیمی بی‌نظیر به همراه نمایشی فوق‌العاده و ممتاز از Jung “Impact” Eon-yeong و ADC این تیم یعنی Yiliang “Doublelift” Peng ،عوامل موثر این پیروزی به شمار می‌رفتند.

در نتیجه این پیروزی، Team Liquid حالا باید به مصاف TSM یعنی حریف همیشگی و قدرتمند خود برود که موفق شده بود در بازی قبل خود در برابر C9 عالی ظاهر شده و پس از عقب افتادن در دو راند، نهایتا بازی را از آن خود کند و پیروز شود.

مطلب پیشنهادی:  رویارویی Mouz و Liquid در فینال ESL One New York

بازی فینال به عقیده بسیای رقابت بین دو بازیکن مطرح این دو تیم یعنی Bjergsen از TSM و Doublelift از Liquid خواهد بود. هر کدام از این دو بازیکن در حال حاضر ۵ عنوان قهرمانی دارند و در صورت برد اولین بازیکنی خواهند بود که ۶ عنوان قهرمانی را درلیگ LCS و ناحیه آمریکای شمالی به دست آورده است.

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)