برد Invictus Gaming در مسابقات فصل بهاره لیگ LPL

Avatar
هادی عبدالهی ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸

طبق خبری از سایت esportsjunkie بازی نهایی و فینال رقابت‌های لیگ بهاره کشور چین در رشته League of Legends به رقابت جذابی بین JD Gaming و Invictus Gaming منتهی شد که با برد Invictus خاتمه یافت.

این بازی از  چندین جهت قابل توجه و ارزشمند بود. یک طرف ماجرا، تیم قهرمان جهان یعنی Invictus Gaming قرار داشت و از طرفی دیگر، شاهد رسیدن JD Gaming به فینال بودیم که حتی خوش‌بین ترین طرفداران آن‌ها نیز این رویا را در سر نمی‌پروراندند. رسیدن JD از جایگاهی در قعر جدول رده‌بندی به فینال LPL، یکی از غیرمنتظره‌ترین و در عین حال جالب توجه ترین اتفاقات لیگ بهاره چین بود.

JD Gaming آخرین تیمی بود که موفق شده بود به مرحله playoff راه یابد و با توجه به عملکرد گذشته آن‌ها، بسیاری پیش‌بینی می‌کردند که آن‌ها اولین تیم حذف شده از playoff خواهند بود. اسکواد JD اما چیز دیگری اثبات کرد و با عملکرد فوق‌العاده خوب خود موفق شد تیم‌هایی از جمله Royal Never Give Up ،Team WE و FunPLus Phoenix را از گردونه رقابت‌ها خارج کند. از دستاوردهای بزرگ دیگر JD در این فصل این بود که موفق شدند در بازی فینال LPL، به مصاف تیم قهرمان جهان یعنی Invictus Gaming بروند؛ تیمی که از ابتدای فصل برنامه‌ریزی سنگین و دقیقی برای کسب اولین جام خانگی خود در لیگ LPL داشتند که نهایتا هم موفق شدند به هدف خود برسند.

قهرمانی Invictus Gaming در لیگ خانگی خود، آن هم پس از پیروزی در مسابقات قهرمانی جهان، چیزی بود که بسیاری انتظار آن را داشتند اما این قضیه که اولین قهرمانی آن‌ها در لیگ محلی خود، بعد از قهرمانی آن‌ها در جهان اتفاق افتاده، موضوعی کاملا جدید و جالب است.

مطلب پیشنهادی:  مسابقات ESL وارد هند خواهد شد

باید دید که آیا Invictus Gaming می‌تواند عملکرد عالی خود را ادامه داده و در مسابقات Mid-Season Invitational نیز همین گونه باشد یا خیر؟ نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید.

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)