برد Fnatic در مقابل Splyce در بازی‌های حذفی ۲۰۱۹ LEC Spring Split

Avatar
هادی عبدالهی ۱۸ فروردین ۱۳۹۸

به نقل از سایت خبری esportsjunkie از پیک‌کردن Vayne در لاین میانی تا لاین swap تاثیرگذار تیم Splyce، بازی راند دوم Fnatic در برابر Splyce لحظات جالب توجه و جذابی داشت و تمام طرفداران را سرگرم نگه داشته بود. نهایتا این تیم Fnatic بود که بر حریف اروپایی خود در چهار بازی پیاپی غالب گشت و در playoff ماندگار شد. با این برد، Fnatic به مرحله نیمه نهایی رقابت‌ها راه یافت.

درست است که امتیازات و تعداد کیل‌های زیادی را در بازی شاهد نبودیم اما بازی فوق‌العاده جذاب و تماشایی را از هر دو تیم دیدیم. با این که در اواسط بازی از سرعت اولیه درگیری‌ها کاسته شد اما در کل شاهد تیم فایت‌ های عالی و حرکات هماهنگ شده بی‌نظیری از جانب هر دو اسکواد بودیم.

بعد از برد راحت Fnatic در بازی اول، Splyce تصمیم گرفت که با پیک‌کردن چندین هیرو نامتداول و با غافلگیرکردن حریف، تمرکز آنان را به هم بزند و راند بعدی را از آن خود بکنند. در بازی دوم، Splyce با استفاده از lane swap قصد داشت که Tristana خود را قوی‌تر کند و این استراتژی نهایتا جواب داد.

با این برد به نظر می‌رسید که Splyce برای گرفتن راند سوم هم آماده شده است اما اکثریت زمان بازی، کنترل نقشه در دست Fnatic بود. بعد از حمله جاه‌طلبانه Fnatic به Fountain حریف، بازی کمی برگشت و Splyce موفق شد تا حدودی از Nexus خود دفاع کند. Fnatic هم با تیم فایت هایی پیاپی و استفاده از استراتژی push دادن لاین ها نهایتا موفق شد بازی را برای خود کند.

مطلب پیشنهادی:  برگزاری رخداد لیگ ملی PUBG برای آمریکای شمالی

در بازی آخر شاهد حرکت غافلگیرانه Splyce و انتخاب Veigar در لاین پایینی بودیم. Fnatic هم کم نیاور و با پیک‌کردن Vayne برای mid laner خود یعنی Tim “Nemesis” Lipovšek جوابی درخور به تیم حریف داد. نهایتا هم تیم فایت های عالی و هماهنگ Fnatic باعث شد که که پیروز میدان شوند.

در بازی بعد خود، Fnatic به مصاف بازنده مسابقه بین Origen و G2 Esports خواهد رفت.

برچسب ها :