بتل پس The International 2019 منتشر شد

Avatar
هادی عبدالهی ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸

با رسیدن به انتهای فصل و رقابت‌های Dota Pro Circuit سال ۲۰۱۹، شرکت (Vlave) طبق سنت همیشه بتل پس (Battle Pass) مخصوص خود را برای استقبال از رویداد TI9 رشته دوتا ۲ منتشر کرد.

بتل پس TI9 دوتا ۲ تنها حاوی اضافات و آیتم‌های تزئینی نخواهد بود. این بتل پس شامل گیم مودهای مختلف، ویژگی‌های جدید در هرکدام از مودهای بازی، آیتم‌های جدید، چالش‌های متنوع و تعداد زیادی از جوایز دیگری است که بازیکنان می‌توانند با خرید بتل پس به آن دسترسی داشته باشند. بتل پس جدید حاوی گیم مود ویژه‌ای به نام  Wrath of the Mo’rokai است که بازیکنان می‌توانند با غذادادن به موجوداتی مخصوص، آنان را از خواب بیدار کنند و به مبارزه با حریف خود ببرند. مود تازه‌ای به نام Jungle Expedition نیز اضافه‌ شده است که تجربه‌ای کاملاً جدید برای بازیکنان به ارمغان خواهد آورد.

اگر بازی‌کردن در مودهای جدید برایتان لذت‌بخش نیست، می‌توانید مود چالشی مربی‌گری (Coach) را امتحان کنید. در این حالت می‌توانید به‌عنوان مربی تیمی از بازیکنان دارای رنک پایین، به راهنمایی‌کردن آنان مشغول شوید. این حالت، باگ فیکس‌ها و تغییرات مثمر ثمر خوبی نسبت به گذشته دریافت کرده است و همچنین بازیکنان می‌توانند به عنوان مربی، در لیدر برد مخصوصی با دیگر مربیان رقابت کنند.

ویژگی های جذاب گذشته از قبیل شرط‌بندی مسابقات، انجام بازی‌های رنک بر اساس نقش خاص و انعام‌دادن در داخل بازی به هم‌تیمی‌ها هم وجود دارند. همچنین بازیکنان می‌توانند تعداد بسیار زیادی consumables collectibles ،taunts و banners هم از طریق تکمیل چالش‌های بازی به دست آورند.

بتل پس امسال با قیمت ابتدایی و پایه ۹.۹۹ دلار عرضه شده است. مانند همیشه، ۲۵ درصد از هزینه خرید هر بتل پس، مستقیماً وارد Prize pool و جایزه نقدی رویداد TI9 خواهد شد که تا الان به مقدار ۲ میلیون دلار رسیده است. مرحله اصلی رویداد TI9 از تاریخ ۲۰ تا ۲۵ آگوست برگزار خواهد شد.

مطلب پیشنهادی:  قرارداد بین المللی موسسه ESL One با ROG
برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)