باگ جدید Apex Legends جبرالتار را به قهرمان پرش تبدیل می‌کند

Avatar
هادی عبدالهی ۲۲ فروردین ۱۳۹۸

این طور که مشخص شده، شیلد دستی Gibraltar در بازی Apex Legends کاربردهای بسیار متنوع و جالب‌تری دارد و صرفا برای محافظت از دمیج وارد شده به او نیست. بازیکنان به تازگی به این موضوع پی برده‌اند که شلید Gibraltar بسیار چسبنده است و او با کمک Octane می‌تواند مانند کانگورو به اطراف پرش کنند!

Octane که پس از عرضه بتل پس و شروع فصل اول بازی یعنی Wild Frontier، به بازی اضافه شده است می‌تواند با استفاده از قابلیت نهایی خود سکوی پرشی برای اطرافیان خود ایجاد کند؛ البته با به کار بردن کمی خلاقیت و نبوغ می‌توان آن را به شیلد Gibraltar هم چسباند. پس از آن Gibraltar می‌تواند با نگاه‌کردن به زیر پای خود به صورت مداوم پرش‌هایی بسیار بلند داشته باشد و این کار را تا از بین رفتن پد پرشی Octane ادامه دهد.

این اولین باری نیست که طرفداران کنجکاو بازی Apex موفق شده‌اند از شیل Gibraltar استفاده‌های دیگری بکنند و آن را به ابزاری به درد بخور تبدیل بکنند. برای بار اول، بازیکنان پی برده‌اند که می‌توانند چندین تله گازی Caustic را به شیلد دستی Gibraltar اضافه کنند و در واقع او را به ماشین مرگبار سمی تبدیل بکنند که توانایی شلیک نیز دارد! اما تا این جای کار جالب‌ترین و بامزه‌ترین باگ‌های Apex قطعا ترکیب شیلد او با جامپ پد Octane است که او را عملا به قهرمان پرشی ۲۰۰ کیلویی تبدیل می‌کند. اگر این کار را امتحان کنید متوجه می‌شوید که حتی می‌توانید از داخل جامپ پد دور و اطراف خود را ببینید و به راحتی شلیک نیز بکنید.

مطلب پیشنهادی:  جدیدترین آپدیت فیفا 19 تیم منچستر یونایتد منتشر شد

بعد از پیداشدن چنین باگ‌هایی، Respawn معمولا پچ‌ها و به‌روزرسانی۲هایی را برای رفع این موارد منتشر می‌کند. پس تا وقتی که فرصت هست با اسکوادتان این باگ جالب را امتحان کنید و کلی بخندید.

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)