بازی جدید Ubisoft به نام Roller Champions معرفی شد

نیکان صبوری
نیکان صبوری ۲۲ خرداد ۱۳۹۸

E3 نام رویدادی سالانه در صنعت بازی‌های کامپیوتری است که در آن ناشران بزرگی مانند، مایکروسافت، یوبی‌سافت، نینتندو و غیره، در نمایشگاه حضور دارند و از آخرین دستاورد‌ها و بازی‌های خود رونمایی می‌کنند. این نمایش کمتر ارتباطی با ورزش‌های الکترونیک دارد ولی ممکن است برخی از این بازی‌ها با هدف ورزشی‌شدن به همگان معرفی شود. اگر به خاطر داشته باشید، چندی پیش تصاویر و ویدیویی در خصوص بازی جدید Ubisoft به بیرون درز پیدا کرد. حال در E3 2019 در کنفرانس همین شرکت، این بازی معرفی شد.

Roller Champions چیست؟

Roller Champions نام بازی جدید یوبی‌سافت است کاراکتر‌های این بازی شباهت زیادی به کارکتر‌های بازی محبوب فورتنایت دارد و این بازی از روی مسابقات واقعی به نام رولر دربی الهام گرفته شده است، همچنین بسیاری این بازی را با عنوان Rocket League مقایسه می‌کنند.

Roller Champions قوانین ساده‌ای دارد، دو تیم سه نفر در یک پیست اسکی به رقابت می‌پردازند و یک توپ در بازی پرت خواهد شد، تیم باید با پاس‌کاری و همکاری یک دور کامل از نقطه مشخص شده تا پایان همان نقطه بزنند و توپ را داخل دروازه‌ای که در دیوار متصل شده است جای دهند، اگر یک تیم بتواند توپ را یک دور کامل بزند و گل بزند یک امتیاز محسوب می‌شود، اگر بتواند دو دور کامل بزند سه امتیاز و اگر بتواند سه دور کامل بزنند ۵ امتیاز دریافت خواهد کرد.

تیم‌ها می‌توانند در هر جایی از پیست حرکت کنند ولی کسی که توپ را بر عهده دارد حتما باید بر روی مسیر مستقیم حرکت کند. در بازی ما المان‌هایی نظیر تنه‌زدن، پاس، جاخالی دادن و حتی سرعت‌گرفتن وجود دارد، اگر تیمی توپ را به هر دلیلی از دست بدهد و تیم مقابل همان توپ را بگیرد تمام دور‌هایی که انجام داده‌اند از بین می‌رود و تیم مقابل نیز باید مجددا توپ را به خط شروع برساند و توپ را یک تا سه دور کامل بچرخاند.

مطلب پیشنهادی:  پیش بینی تیم منتخب هفته بیست‌وسوم فیفا 19

بازی به صورت عادی ۷ دقیقه است و اگر تیمی بتواند ۵ گل به ثمر برساند برنده خواهد شد، اگر بازی به تساوی کشیده شود و ۷ دقیقه نیز تمام شده باشد ۳ دقیقه به بازی اضافه خواهد شد. بازی به شدت جذاب و سرگرم‌کننده است.

چرا احتمال این که Roller Champions یک عنوان در Esport باشد زیاد است؟

Roller Champions می‌تواند یک عنوان موفق و رقیبی برای بازی Rocket League باشد، بازی خشونت بسیار کمی دارد و یک بازی تیمی و رقابتی است. بازی دارای خط داستانی نیست و صرفا فقط یک بازی تحت نت ساخته شده که شما باید برای بازی‌کردن به صورت دائم به اینترنت وصل شوید.

اگر دقت کرده باشید تمام کمپانی‌های بزرگ بازی‌سازی از زمان پیدایش ورزش‌های الکترونیک، در تلاش معرفی یک عنوان ورزشی هستند، Ubisoft نیز یکی از آن دسته کمپانی‌هایی بود که از این صنعت عقب ماند به همین دلیل احتمال این که Roller Champions یک بازی در صنعت Esport باشد زیاد خواهد بود.

این بازی به صورت رایگان عرضه خواهد شد همچنین می‌توانید از پلتفرم رسمی شرکت یوبی‌سافت یعنی Uplay این بازی را برای مدت کوتاهی امتحان کنید.

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)